Referencie na súkromné jasle v Trenčíne

vlada2401
22. nov 2015

Dobry vecer mamicky z Trencina, budem musiet dat nasu malu 2 rocnu slecnu do sukromnej skolky, preto sa chcem sa chcem informovat na sukromnu skolku Slimacik a Duhovu skolku co sa tyka pristupu uciteliek, danemu systemu v skolke,strave, priestorov,......dakujem za vsetky ci uz pozitivne alebo negativne informacie vopred

janicaopica
22. nov 2015

Neporadim, ale jasle a skolka su rozdiel. Tak do jasli ci skolky?

vlada2401
autor
22. nov 2015

na strankach sukromnej skolky slimacik su triedy 2 az 3 roky, a v duhovej skolke od 1,5 roka do 3,5 roka takze su tam triedy aj pre mensie deti pytala som sa informacie na dane sukromky nie na chytanie za slovicka
@janicaopica

zuzun
22. nov 2015

Ja mam syna v best friends clubs.dost som zvazovala vsetky sukromne skolky v tn neslo mi aji tak o cenu ako skor o pristup k dietatu a hlavne stravu kedze syn je jedinacik a vsetko sa toci okolo neho s nakolko a alergiu 5ak aj strava .zvitazila tato skolka a sim spokojna maly po dvoch mesiacov urobil rapidny obrat samostostatnost.kpmunikativnost ako v sj aj v aj jazyku a spravanie voci druhym sa tiez polepsil.

janicaopica
22. nov 2015

@vlada2401 nechcela som vas chytat za slovicka. Chcela som vas upozornit preto, ze ked mate v nadpise jasle, niektore maminky si tuto temu ani neotvoria, lebo nemaju skusenosti s jaslami v tn, ale so skolkami ano. Prepacte, bolo to myslene v dobrom.

vlada2401
autor
22. nov 2015

@zuzun dakujem za informaciu a prosim Vas v zaciatkoch pomahaju detom s obliekanim a jedenim nakolko mala sa este len uci jest samostatne a co sa tyka obliekania nieco si vie krasne obliect s niecim potrebuje pomoct

squishy
22. nov 2015

podla mna v kazdej sukromnej skolke, kde beru deti mladsie, ako tri roky, pomahaju so vsetkym. ja mam syna v detskom zamku kvetinka od jeho jeden a pol roka. vtedy nosil este plienky. jasne, ze pomahali jest aj obliekat sa. odporucam - zajdi si osobne do oboch skolok a popytaj sa, ako to tam chodi aj co sa tyka stravy. ja som tak bola tiez osobne v troch skolkach a rozhodla som sa az po navstevach.

vlada2401
autor
22. nov 2015

@squishy dakujem za odpoved samozrejme ze navstivim a podla toho si vyberiem len som chcela vediet aj skusenosti inych mamiciek

zuzun
23. nov 2015

@vlada2401 samozrejme, moj maly vobec nic samostatne teraz uz zacina pomaly ale isto sam aj obliekat sa jest...no ako hovorime je to chlap...ide mu to pomalsie, skor mame problem s plienkami no aj to je na dobrej ceste...drzim palce!