Rast vláskov 6 mesačného syna dohora

zudu1
14. okt 2012

dobry den chcela by som sa spytať či ma niekto skusenosť s rastom vlaskov dohora, maly ma 6 mesiacov a vlasky najmä na vrchu hlavy rastu smerom hore , jedna znama mi povedala že s tym bude mať maly problem lebo že to tak zostane . No ja si to nemyslím. Ak ma niekto podobnu skusenosť nehc sa mi ozve a dajte aj vedieť ake vlasky nakoniec dieťatko ma, či vlnite alebo rovné. dakujem

mamiedi
14. okt 2012

@zudu1 Ahoj! Susedkynej dcérke rástli tak vlásky, teraz má rok a už ich má normálne, keď jej narástli dlhšie.. Ale to je dievčatko, predpokladám, že synovi nechceš nechávať dlhé vlasy, Môj osobný názor je, že to tak nezostane, keďže toto sú ešte detské vlásky... 😉

moon1979
14. okt 2012

@zudu1 prečo vtom vidíš problém, ved u chlapca je to super 🙂 ja sa malemu snazim vycesavat aby mu pekne stali, ale ma ich moc jemne, ja vtom problem nevidim ...

cikyta
15. okt 2012

@zudu1 Dcerku sme pre tento problém 2 krát strihali do hola... (v 10.mes a v 18.mes) No nepomohlo...niekde v 2 rokoch jej to začalo "klesať" a teraz ako 3,5 ročná chodí ako s nadýchanými vláskami 🙂...prikladám foto vláskov medzi 1-2 rokom 🙂

hajajanka
15. okt 2012

Ahoj, z toho si nerob tazku hlavu. Aj nasa dcerka ma taketo vlasky a ja sa z toho tesim. Postupom casu jej na predu troska zlahli, ale vzadu stale stoja 🙂 A ked jej umyjem hlavku, tak vlasky stoja aj dva dni. Je to proste nas vrabciacik a my ju lubime taku, aka je (aj keby nemala ziadne vlasky).
My mame s jej vlaskami len same pozitivne skusenosti, co sa tyka inych ludi. Velmi vela ludi nas pristavi, pohladi ju a zasne, aka je rozkosna s takymi vlaskami. Neuveritelne mnozstvo ludi sa jej prihovara a musim priznat, je to velmi prijemne 🙂
Vlasky sa casom dostanu do "normalneho stavu", ale kedy to bude, to neviem. Urcite ju preto nebudem strihat dohola 😲 .
Tes sa z neho, ze je zdravy, sikovny a vlasky neries 😉 Hlavne, ze nejake vlasky su (mozno ked bude stary pan bez vlasov, tak by bral aj takyto uces 🙂 ).

simca06022011
15. okt 2012

Boze, aky problem by mal mat? vlasky mu casom spevneju a urcite vahou sami klesnu, aj tak coskoro objavi co je to gel na vlasy a bude po probleme🙂

cikyta
15. okt 2012

@hajajanka My sme ju strihali dohola viac menej skrz to, že ich mala až príliš nerovnomerné....ako číro stredom hádam 10cm a po stranách 3 cm....(škoda,že sa mi nada najsť fotka spred 1.roku)
Nás ked ludia zastavili, tak hned dali otázku:
- To prečo ju tak češete ??? 😀

hajajanka
15. okt 2012

@cikyta Aj u nas je to tak, ze ma kratke vlasky na boku a v strede hlavy dllllheeee vlasiska 🙂 Ale bolo by mi ju luto ostrihat, tak jej to tak nechavam. Aj o nasej malej si ludia najprv myslia, ze ju tak ceseme alebo jej tak elektrizuju vlasy 🙂

cikyta
15. okt 2012

@hajajanka Ešte v tých 10 mes. to tak "nebolelo" ... bola malinká, väčšinou s čiapočkou.....a som rada, že sme to urobili vtedy, lebo keby som ju chcela strihať teraz- nehrozí....už je "princezná" s dlhými vláskami 🙂 ako ona tvrdí 🙂

ssassi
15. okt 2012

@zudu1 ahoj. synek od příbuzné měl taky super trčáky. měl je ještě vyšší než na obrázcích od @cikyta. navíc byly nepředstavitelně zrzavé, takže vypadal jako sluníčko. na vánoce mu budou tři a už má docela "normální" vlásky. stříhají mu je na klučičí délku a vlásky působí naprosto běžným a nezajímavým dojmem (krom té barvy:o)). takže se těš ze svého sluníčka a prostě počkej :o)

zudu1
autor
17. okt 2012

jasne že som rada že je zdravy a krasny len moj ,druhy syn ma krasne kučery tak sme sa tešili že snad bude mať aj tento ,ale ak nie tak sa vobec nič nedeje, aj som len bola zvedava či tie dohora rastuce vlasky sú bežnou vecou, a asi ano tak čakame kedy lahnú a možno sa začnu aj vlniť 🙂