Príliš kľudné dieťa

sisa22x
2. júl 2022

Ahojte, viem, ze mozno vyzniem hlupo, co sa teraz spytam, ale su tu nejake mamicky ktore mali kludne babatka ??? Malinka ma presne 10 tyzdnov, v noci sa budi max dvakrat, moc neplace, je celkovo kludne dieta a ja mam obavy ci je vsetko v poriadku 🙈🙈🙈
Aj ked ju dam do lehatka, ona len pozera a je kludnucka. Prva dcerka bola zivel, preto la zaraza takato zmena.

luccija
2. júl 2022

@sisa22x uzivaj si to🙂asi to je po prvom nezvyk.Moja bola taka.Este je malicka mozno o par mesiacov prejavi temperament.

majo175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ls56
2. júl 2022

Áno je to v poriadku, veď je ešte maličká 🙂 moja bola presný opak. Ako sa narodila tak len plakala a plakala a teraz ma pol roka a je to kľudne bábätko.

barus26
2. júl 2022

@sisa22x moja mala bola rovnaká. Užívaj si to😀

diamond007
2. júl 2022

@sisa22x pozor pozor, má 10tyzdnov, mala by už aj trénovať riadne na brušku. Švagriná malá takto dcéru, doslova jej v kresielku vydržala aj päť hodín, keby ju nevzali tak by neplakala ani nič a malicka mala problémy so svalmi až museli cvičiť vojtovku lebo v roku sa ešte len držala na brušku a nič iné. Takže áno, je super mať kľudne dieťa ale potom to ťahá občas nevšímať si ho lebo všetko stíhaš pri ňom, len treba sledovať či sa aj vyvija

sisa22x
autor
2. júl 2022

Dakujem za odpovede.
Ja ju nemam v kresielku 5 hodin, len ked krmim starsiu napriklad. Aj na brusko ju davam, aj ked niekedy protestuje. Len je taka kludnucka, aj pod hrazdickou, zapnem jej hracku a pozera…
Ze cakam kolkokrat kedy sa ozve konecne…
Cez den spi ukazkovo, aj v noci…

sisa22x
autor
2. júl 2022

@barus26 a kedy sa to zmenilo ? A bola taka zivsia ? 🙂

luccija
2. júl 2022

@sisa22x mojej ten kludny temperament zostal nikdy nebola zla, az teraz v puberte;)hovorim si radsej mala mat detsky vzdor a hadzat sa o zem.Ale ide skor len o urazanie, posledne slovo, vyprovokovat cely den mame slovny pingpong na nervy🙂

babatkoo
2. júl 2022

@sisa22x moj starsi syn bol taky a aj je stale. Este v bruchu sa ledva otacal, ked bol malicky kedy nikam nevyliezol, neutekal, iba pozeral knizky, kam som ho dala tam bol. Pohodacik, az trapne dobry. Az pri druhom synovi som zistila co je to mat dieta. Uzivaj si a bud vdacna ze je taka

simsalabim
2. júl 2022

@sisa22x moja druha bola taka. Aj 4 dni vkuse ani nezaplakala. Spokojna, trpezliva, usmievava. Uzivaj si to 😀

barus26
2. júl 2022

@sisa22x teraz má rok a pól a stále je dobrucka, dobre spáva. Áno máva aj nervy, ale oproti druhým deťom je fakt dobre dieta 😀 od kedy začala stvornozkovat čo bolo v 8m tak bola všade.to sa naučila aj stat a sedieť vtedy a od kedy chodí tak je úplne nezastaviteľna čo sa týka tej fyzickej stránky😀 čo sa týka povahy tak hovorím stále je to dobre dievcatko. 🙂😀

sisa22x
autor
2. júl 2022

Dakujem, jasne uzivam si to 🙂 len ma to zneistilo, niekedy aj tie reci okolo, a preco zase spi ? A preco tak dlho spi ? A preco je taka kludna a dobra ? 🙈
Ja viem, dieta nie je stroj tabulkovy 😌 len som bola zvedava na reakcie inych mamiciek…

majo175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dahra
2. júl 2022

@sisa22x - moje všetky deti boli viac-menej takéto. Hlavne prvé. Prvý syn veľa spal. Do 3 mesiacov viac-menej len spal. Dokázal poobede spať aj 3-4 hodiny. Doobedu tiez 1-2hodiny a večer o 20.00 bol unavený a šiel spať. 🙂 Už som si myslela, že je chorý. Od polroka prespal celú noc. Neskôr, keď už vnímal svet okolo a bol najedený len kukal - ležal a hral sa s hračkou aj polhodku - detailne prezeral 🙂 Aj cesty autom 1x do mesiaca cca 200km, sme dali bez pauzy, buď spal, alebo "rozprával- gúgal" na hračky, alebo hľadel von oknom z auta.

luccija
2. júl 2022

@sisa22x moju chodili pozerat sestricky v nemocnici, ze preco neplace.Sice mala silnu zltacku, ale ona aj doma bola taky pecival.
Toto ma po muzovi taky klud a komotnost a ja presny opak🙂mne kamaratky zavideli, ze som ju dala do buginy ona si drzala hracku a mohla som chodit po nakupaku, isli sme na kavu.Na ihrisku sa hrala na jednom mieste.Ja som zase zavidela tu zivelnost ich deti.

luccija
2. júl 2022

@dahra to zase v noci do roku aj pol kaxde 3 hod sa kojila, ale spala dalej...moj bratranec spaval 4 hodiny do 3 r a ja bezne s nou poobede som navarila a este hodinu spala s nou.Casto prisiel muz 16:30 a my sme spali.Ale vecer chodila neskor okolo 21

ivangeline
2. júl 2022

Ano. Prvorodene.

deti95060810
2. júl 2022

ja som mala posledné bábo presne takéto... Zato teraz ideme z nej zbláznieť...

amelie2017
2. júl 2022

Moj bol taky do 5 mesiacov. A potom to zacalo. Teraz ma rok a vynahradza si tie prve mesiace.

ls56
2. júl 2022

@sisa22x len sa nechváľ že spí ukážkovo cez deň a v noci, aj moja taká bola a od 5m je to katastrofa…kazdy den potrebujem len sparatka do oci😳😳😳

sisa22x
autor
2. júl 2022

@ls56
Ja sa nechvalim, prva dcera mi prespala celu noc ked mala 2 roky aj 2 mesiace, takze preto je to pre mna teraz zmena…

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
2. júl 2022

@sisa22x Ahoj v pohode, mna sa kamoska opytala? Coze, on ti v troch mesiacoch este neprespi celu noc ?? Tiez svoje deti kojila. Len som krutila hlavou. Moja kamoska ma taku pohodacku malu od malicka 😂 doslova, kam ju polozila tam nadla, spokojna kludna az do teraz 2 roky a faza vzdoru😁 Takze ak je inak v poriadku a robi co ny mala, tak ok. Skeduj ju a uvidis, ale su aj deti kludne spokojne, zvedavist rste pride. 🙂

sono2
4. júl 2022

@sisa22x
Tiež som tak mala druhú sto a jedno

kiki68
4. júl 2022

@sisa22x nas bol tiez taky kludny, v 2 rokoch to akosi prestava existovat 😂 ako kludny je, ale uz vystrkuje rozky

engynka
5. júl 2022

@sisa22x aj moj syn bol taky. V podstate len spal a jedol, neskor tiez v kresielku chcilku pokukal, na brusku vobec neplakal, v kocari tiez neplakal, ziaden reflux, ziadna kolika. Noci spal tiez od narodenia 5 hodin - kojenie a zase 5 hodin. Kolkokrat som ho len polozila odbehla a zrazu spal 😂 potom mal nejake vyvojove fazy narocnejsie ale vseobecne teraz ked ma 3 roky poviem ze je zivy ale zase nie nejake tornado. Rovnako ako si vie pobehat vonku, liezt na strom tak si vie aj sadnut a kreslit pol hodinu alebo nieco skladat.

jarnajar
5. júl 2022

Moja druhá bola veľmi spokojné bábätko. Až tak veľa nespala, ale bola veľmi kľudná a usmievavá. V kresielku by tiež bola vydržala dlho, ale nechala som ju, len kým sme jedli. A to mala silný reflux, mlieko jej doslova striekalo cez nos a ju ani to nerozhodilo. Teraz má 11 mesiacov a neobsedí, všade vylieza a uniká na štyroch. Ale stále je veľmi usmievavá a obvykle dobre naladená.