Prehadzovanie sa bábätka

jarmilka1985
27. jún 2013

Ahojte,nikde som moju otazku nenasla v diskusiach predtym..Chcem sa opytat kedy sa vam, zacali prehadzovat deticky...kojim vzdy poleziacky, obcas na rukach a maly sa neprehodi ked ide papat. Ani ked je na baranovi sa neprehupsne...Mam kusok obavy. Dcerka sa v takom veku uz davno prehadzovala...aj za cicou aj na posteli... Som rozmyslala ci to nie je vahou...Dcerka sa narodila 4210g ale priberala pomalicky...a maly sa narodil v 37TT a mal len 3070g...plne kojim a na 4 mesiace ma 7000g...Kedy sa vam zacali prehadzovat babatka z chrbatika na brusko...to je tusim pre nich lahsie...ze najprv na bok a potom na brusko. Vdaka za odpovede!

cicamica1980
27. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

podla tabuliek ma cas do 6 mesiacov.
syn mojej kamosky 5 mes sa este neprehadyuje na brusko /moja mala to prvykrat urobila v 3 mes a 2 tyzdne, teraz ma 4 mes a 2 tyzdne a uz sa prevaluje velmi casto, dokonca na obe strany /najprv preferovala pravu stranu/

lin123
27. jún 2013

@jarmilka1985 je to velmi velmi individualne, chapem, ze porovnavas s dcerkou,ale pamataj, ze je to naozaj velmi indivindi..a dievcatka su vraj sikovnejsie ako chlapci.
U mojho to bolo v 5.m.

iva87
27. jún 2013

Ahoj mne sa starsi syn zacal pretacat ako 3 mesacny a tento druhy az teraz ako 5,5 mesacny takze to je velmi individualne, nic neboj ma cas az do 7 mesiaca 😉

euka210
28. jún 2013

moj mal na pol roka 9kg a az okolo 6m sa zacal pretacat.