Poznáte škôlku Fantastické detské centrum vo Vrakuni?

abbie
24. sep 2012

Ahojte, máte skúsenosti so škôlkou Fantastické detské centrum v BA - Vrakuňa?
Ak ste neboli spokojní, tak s čím konkrétne?

liz_lemon
24. sep 2012

osobnu skusenost nemam, ale kamoska tam bola na pohovore asi pred 3 rokmi (takze sa to vsetko mohlo uz zmenit), a chceli ju zobrat len nacierno, takze taketo zariadenia by som ja nepodporovala, a dalsia vec je, ze tam bol nekvalifikovany personal, teda ucitelky (nie majitelky) nemali pedagogicke vzdelanie

kaputo
28. sep 2012

moje dieta chodi do tejto skolky takmer od jej vzniku. Ocenujem individualny pristup ku kazdemu dietatku. Ucitelky su podla mojich informacii studentky pedagogiky na VS, majitelky su detske psychologicky. Jedna z nich ma aj psychologicku prax/ambulanciu na predchadzanie a riesenie poruch ucenia, na co sa kladie doraz aj v skolke. V cene skolneho su aj konzultacie pre nas, kde nam povedia ako sa im dieta javi, ako reaguje a pracuje v kolektive, ak je nejaky problem... my sa pytame na to, co nas zaujima (mne to niekolkokrat velmi pomohlo, ked som dostala od psychologicky vysvetlenie a "navod" ako riesit nejake konkretne situacie). Maju anglictinu, arteterapiu, logopediu a hudobno-pohybovy kruzok - co chodia ucit externisti, detom sa pacia a maju ich radi... Okrem toho sa da priplatit teraz aktualne plavanie, minuly rok v zime bolo aj korculovanie...lektori si pridu pre deticky do skolky a zas ich dovezu. Paci sa mi aj stravovanie, strava je pestra a snazia sa o to, aby bola zdrava...vyrabaju im natierky, jedna majitelka pekava fantasticke zdrave kolaciky, spaldove, celozrnne, co mavaju na olovrant. Mne sa paci aj to, ze doraz kladu okrem vyuky aj na vztahove a emocne suvislosti... Uvazovala som odist zo skolky, ked nam z financnych dovodov odisla do statnej skolky kamaratka... Lakalo ma tiez usetrit, ale neurobila som to a som rada. Moje dieta tam urcite napreduje, ale zaroven je spokojne, stastne a tesi sa na kamaratov, aj na dospelakov v skolke... a to je pre mna podstatne

tonicka
8. feb 2013

Abbie, my sme v škôlke od založenia, som veľmi spokojná, a bude mi tam chodiť aj syncek. Učiteľky sú úžasné, kruzky Fantasticke🙂 teraz sme dolyzovali, chodíme plávať, začali sme so zumbou, mame logopediu, o 2 týždne korculujeme... Súhlasím s kaputo 🙂

Liz_lemon tak tomu neverím ani náhodou, tie kocky si dávajú veľký pozor a všetky učiteľky sú riadne zamestnane, a všetko Fico aj nad rámec povinnosti. Učiteľky sú kvalifikovane...

hadim
10. jan 2018

Dobry vecer, prosim Vas ma niekto aktualne skusenosti s touto skolkou ? vo vrakuni ?

dakujem

cestovanie7
21. jún 2018

@hadim aj mna by to zaujimalo.