Poraďte, aké plienky vybrať.

evlu11
11. jún 2019

Zdravim mamicky, potrebujem pdvas poradit ohladom plienok. Pouzivame babylove plienky uz velmi dlho a boli super. No teraz ich zmenili ,dali tam tie kanaliky a som stoho uz nanervy. Kazdy den rano robim to iste, mali je celi mokry tak musim stale prevliekat postielku a neho prezliekat takisto. Uz si neviem dat rady tuto noc som ho aj rano o 4 prebalila a o 9 bol uz zasa cely mokry :( . Prosim skuste mi poradit niake nahradne plienky aspon nech uz to niako dotukame kym sa nauci bez plienky . Ale nesedi nam ich vela lebo bol vyhadzany z vela znaciek. Skusali sme happy, pampers, a aj tie lupilup z lidlu sme jeden cas pouzivali ale potom sme prestali a presli sme natieto lebo lupilup nemali uz nasu velkost, premyslam ze ich znova skusim ale bojim sa ze bud sa vyhadze alebo zase bude mokry :( . Dakujem za kazdu radu a precitanie 🙂

kaia
11. jún 2019

@evlu11, moj pouziva Pampers premium care a nikdy nebol preteceny 😊

stanulienkat
11. jún 2019

Ty si ho prebalila po piatich hodinách A čuduješ sa že bol pretečeny??

nika3136
11. jún 2019

Dada

meadow1
11. jún 2019

@evlu11 my sme preto prešli na Bevola z Kauflandu a som spokojná

dopolbokaodrata
11. jún 2019

@evlu11 skus Dada plienky, mojim nepretiekli este a aj cenu maju super. Len daju sa bud objednat cez eshop, kupit v PL v Biedronke ak mas blizko.

seva22
11. jún 2019

@stanulienkat to vobec nie je veľa...ja síce vstávam k malej raz za noc a aj prebalujem,hoci poznám veľa mamičiek,čo celú noc neprebalujú a pohodka...dokonca som čítala,že v noci keď žena dojčí tak aby dieťa zbytočne príliš neprebudila tak ani prebalovat nemá

amarilka26
11. jún 2019

My pouzivame nove pampers pure a su super. No a mam blizko Rakusko, takze striedam s plienkamy z Bipy babywell.

seva22
11. jún 2019

@evlu11 tak nám akurát babylove nesedeli,ale ja mám dobrú skúsenosť s lupilu,škoda no že už nemajú vašu veľkosť...aj Pampers sú fajn,ale strašne nám s mužom "smrdia":D neviem cim ich napustaju:(

dominika7990
11. jún 2019

@stanulienkat moja dcéra spáva od 3m krásne v noci a teda ani ja som nebudila dieťa prebaľovanim.
@evlu11 mne sa overili lidl plienky 🙂 na pampers mala reakciu. Treba poskusať každému iné sadnú. Mne napríklad babylove precikala vždy :/

ellieellie
11. jún 2019

@stanulienkat Mne spáva syn 11 hod vkuse a budiť ho kvôli prebaľovaniu určite nebudem 😀

@evlu11 Osvedčili sa mi plienky Dada - majú dva druhy, na noc sú tie fialové. Naozaj sú perfektné, syn prespí celú noc a ráno je plienka riadna “bomba”, ale vydrží.. Pretiekla asi 2-3x, ale to ju vždy mal vyše 12 hodín, takže jasné..

evlu11
autor
11. jún 2019

@stanulienkat no 5hodin je dost malo predtym nez tie plienky zmenili na kanalikove vydrzala celu noc teraz nevydrzi nic

bagre
11. jún 2019

@stanulienkat nevidím na to nič čudné, veď píše že ráno o 4 prebalila. či ho má každú hodinu v noci budiť? mne deti spali celú noc bez prebalenia /a áno , sem-tam boli mokré/

evlu11
autor
11. jún 2019

Dakujem vam vsetkym za rady, skusim teda tie dada a lupilup pozriet ci nemaju uz aj vecie velkosti a uvidim ktore mu sadnu natu chvilu, dufam ze sa mi toto leto podari uz odplienkovat 🙂

dadka36
11. jún 2019

@evlu11 ja používam Fred & Flo, tiež vydržia celú noc

yanni
11. jún 2019

@stanulienkat Ved ale to je normalne. Ja som deti, ako prestali v noci kandit, vobec v noci neprebalovala. A nic nepretieklo ani po 10tich hodinach. Zbytocne by sa tym prebalovanim zobudili a nie kazde dieta vie do sekundy zaspat.

nikiki29
11. jún 2019

@stanulienkat čo je na tom čudné? Keď dieťa spáva celú noc snáď ho nebudem budiť 🤷🏻‍♀️

slavuska1506
11. jún 2019
mikulka25
11. jún 2019

@seva22 suhlasim mam odskusane.vnoci ked dojcim hned po,ukladam na spanok.pri prebalovani narusim spanok a som potom hore aj 4 hodiny kym znova zaspime.

malasandrika
11. jún 2019

@evlu11 skús o číslo väčšie plienky alebo treba prebaľovať častejšie. Netvrdím, že sa mi nestalo, že dcéra bola v jednej plienke aj 6 hodín, ale skôr to bola výnimka. Nemyslím si, že dieťaťu sa dobre spí s plnou 10-12 hodinovou plienkou.

stanulienkat
11. jún 2019

Vidím že ste sa tu do mňa pustili ale nikdy som nenechala dieťa 5 hodín v jednej pošťatej plienke ,nerobí to dobré ani na pokožku.

zeytin
11. jún 2019

@stanulienkat Hm... Ani ja som v noci nikdy neprebalovala, naco budit spiace babo... Jedine ak boli deti pokakane 😉

zeytin
11. jún 2019

@evlu11 Vidim podla bydliska, ze to nemas daleko do Rakúska. Vyskusaj plienky Babywell z BIPA. Vychadzaju cenovo velmi dobre a kvalita je vyborna.

xenusa
11. jún 2019

Jednoznačne dada

nikiki29
11. jún 2019

@stanulienkat a v noci si si dávala budík aby si každé 3h zobudila a prebalila dieťa? 🤔 len uvažujem...

seva22
11. jún 2019

@mikulka25 tak ja ako kedy... niekedy ju potrebujem trochu prebrať,lebo neťahá🙂 vtedy prebalim🙂

yanni
11. jún 2019

@nikiki29 tak podla toho aj 3 hodiny je vela. Ved postata je postata. Ja pouzivam cez den latkovky a viem co je to riadne postata plienka. A dieta mi da pekne najavo, ked je to uz neprijemne. A to nema ani 6 mesiacov. Jednorazove plienky su aj plne napite takmer suche na povrchu.

yanni
11. jún 2019

@stanulienkat no ved ako myslis. Vid prispevok vyssie. Jednorazovky su vyvinute tak, aby neboli na povrchu mokre. 4 nase deti boli len na jednorazovkach a ani jedno nemalo zaparenu ci cervenu ritus. A ani jedno som po urcitej dobe v noci uz neprebalovala, len ak sa same zobudili. Toto najmladsie sa "budi" len na kojenie ale tiez UZ neprebalujem, pretoze ked som chcela aj prebalit, zobudila sa uz uplne a potom hodinu robila party, pokym zaspala. Takto sa nakoji a spi dalej. A nie, nema nic s pokozkou. Latkujem ale pred par tyzdnami som v noci presla na pampersky presne z toho dovodu: zacala sa budit na kazdu mokru plienku (a to boli fakt ze mokre plienky) a bola celu noc nepokojna.

diewcatqoo
11. jún 2019

@evlu11 ahoj, kolko ma maly? Moj ma 2,5r a na noc pouzivame lupilu z lidlu c.4, maly ma 12kg. Maju aj c.5, tie su pre 11-25kg. Takze maju aj vacsie velkosti. Za mna lidlacke lupilu fajn, pozivame uz iba tie, lebo maly ma plienky uz len na noc. Predtym sme pouzivali babylove a tiez niekolkokrat pretiekli. Najhorsie za mna fred&flo z tesca - v tychto bol po kazdom cikani premoceny. Zato tescove so sovickami boli super, skoda, ze ich nahradili takymto shitom

fristin
11. jún 2019

Ja pouzivam pampers premium care a prebalujem po 10.hodinach lebo celu noc pekne spinka a nikdy nebol preteceny.odporucam.su super.

deedol
11. jún 2019

cez den ma babylove klasicke s tymi kanalikmi. v noci ich tiez precikaval, tak davam babylove nohavickove - staci jedna na celu noc. ine znacky mu tiez moc nesedeli (lupilu, pampers - dalsie sme uz neskusali).