Pomáhajú tréningové nohavičky v odúčaní od plienok?

katka1601
16. mar 2016

Maminky ak ste pouzivali treningove nohavicky pri oducani od plienok, pomohli vam alebo su to zbytocne vyhodene peniaze? 🙂

sabina1975
16. mar 2016

@katka1601 ahoj mam tri deti ale ani pri jednom som to nepouzivala vzdy som to nechala na detoch ked im dozrel rozumcek tak to islo skor nema vyznam prvy syn mal 17 mesiacov druhy syn 23 mesiacov a dcera 21 mesiacov

pribinak
16. mar 2016

Moj syn nevidel rozdiel medzi normálnou pamperskou a týmito tréningovémi nohavičkami
Takze za nas blbosť
Jeho oslovili slipy s vlacikmi

katusap
16. mar 2016

Myslim, ze zbytocne vyhodene peniaze. Ked je dieta zrele na to, aby sa plienky zbavilo, tak sa jej zbavi. Ja som mohla robit mozne aj nemozne, nechcela byt bez plienky ani za svet. A potom zo dna na den, bez jedinej nehody sa odplienkovala.

meluela
16. mar 2016

@katka1601 je to blbost. jedny som kupila, priserne dlho schli a aj pretekali, uceniu nepomohli kludne sa do nich pocikal rovnako ako do plienky

katka1601
autor
16. mar 2016

@sabina1975 my mame teraz 21 mesiacov.ked ju na nocnik posadim niekedy sa vicika niekedy nie ale nevypita sa.proste iba ked ju ja posadim ale kakat do nocnika uplne odmieta.

mauzi
16. mar 2016

Počkaj do leta, nechaj behať s holou riťkou, a za chvíľu zistí, že nie je nič príjemné byť pocikaná. 🙂 My sme začali v jeden deň a už na druhý malá vedela čo a kam ... Urobili sme si z toho veľkú zábavu 🙂

fopka
16. mar 2016

aj za mna blbost, je to nahradna plienka. My sme sa odplienkovali zo dna na den bez jedinej nehody teraz v januari, po tazkom, asi dvoj-troj mesacnom boji, nepomahalo nic, ani prosby, ani krik,ani na ritku, ani sluby, slipky, tie nwchcel ani obliect. A potom to zrazu prislo. Riesime ale spanie,stale je s plienkou, lwbo neudrzi pocas spania este. Neviem ako na to...zatial,asi len vyckat

matyuska
16. mar 2016

Ja ich som ich pouzivala pri malom.On vsak nemal problem oducit sa, to sa naucil pekne.Ale po zapale mocovych ciest si zvykol cvrknut 2-3kvapky.Aby sme nemuseli prezliekat vsetko komplet.Ale dala som si usit.

nakupiky
16. mar 2016

@fopka Ahoj, my sme boli s nočnou plienkou ešte cca 3-4 mesiace, dva dokonca aj s úplne suchou, kým sa odhodlal bez nej 🙂 a prišla som na to, že keď naňho tlačím, tak to nejde, takže napokon bez stresov sám prišiel na to, že už netreba. Asi keď cítil, že to zvládne celú noc bez plienky. Dokonca v noci sám vstane a ide sa vycikať keď mu treba, len ho musím potom prísť prikryť 🙂

nakupiky
16. mar 2016

@katka1601 tréningové sme nemali, podľa mňa sú zbytočné - ale nechcem odrádzať 🙂 u nás zabrali vláčikové treníročky a hlavne mu akosi dozrelo v hlávke, že proste sa do plienky neciká (cca v 22 mesiacoch), pred tým som to vôbec nesilila. A hlavne mal fázy kedy bol top záchod a kedy chcel len nočník...

fopka
16. mar 2016

@nakupiky az tak dlho? sice aj u nas to vyzera na dlhsie, tiez netlacim,lebo zbytocne. Stalw mu len vravim, ze treba uz bez plienky spinkat, a on ze este nie, ze chce este... zatial mi ani raz nevstal suchy, stale napisany, takze zbytocne, len vyckat

katka1601
autor
16. mar 2016

Dakujem babulky no ja dufam teda ze to mojej malej docvakne v hlavinke.lebo uz mam s toho obavy.🙂

nakupiky
16. mar 2016

@fopka no, dlho 🙂 a to ešte nehovorím o veľkej... nechcel na nočník ani na záchod a vyslovene si plienku pýtal len na to

radusiq
16. mar 2016

nuz moj bol extrem, dlllho sme sa trapili. Odplienkoval sa az nedavno ako vyse 3 rocny, dovtedy to neslo ani po dobrom ani po zlom, ked mal sadnut na nocnik/wc chytil hysak, aj ked teoriu dobre vedel - bezne daval hracky na nocnik 😅. Dohodli sme sa v skolke, oni mi kazali kupit treningove nohavicky ale ani tie nechcel, pouzili sme asi 3 bez akehokolvek vysledku - akurat sa to zle vyzliekalo. Jedneho dna dosiel domov s tym ze on uz cura do nocnika. Treningove nohavicky tym padom uz ani netrebalo - a ked som na druhy den dakovala v skolke oni o nicom nevedeli - prosto cestou domov zo skolky si povedal ze teraz 🙂

fopka
16. mar 2016

@nakupiky hahahaha, zomriem, ved to original ako u naaaaas 😀

siska53
16. mar 2016

@katka1601 pre mna zbytocne. Nastastie sme mali len jedny. A rovnaka je aj skusenost mojej kamosky.

siska53
16. mar 2016

@nakupiky aj nasmu to trvalo dlho co sa kakania tyka..mal az 3,5,r.,ked konecne prekonal zabrany a zacal kakat do zachoda.
Hoci bol rok bez plienky cez den a 4mesiace bez plienky na noc.

siska53
16. mar 2016

@katka1601 inak moji pochopili ako na to,az neskor. Syn v 2,5r. A rychlo (a tiez som skusala dokonca od 13.m.) a mala sice chcela od 2r.sama,ale nejak sa to zaseklo a 2mesiace pred 3.r.to zvladla behol par dni bez nehody,dokonca do mesiaca aj na noc. Netvrdim,ze sa nepocika este (po nastupe do skolky sa pocikavala ako forma protestu) a aj ked je chora ci prechladnuta - mocove cesty a vynimocne ak viac pije vecer,ale musim povedat,ze mava mesiace,kedy je to uplne bez nehod.

sabina1975
16. mar 2016

@katka1601 ked mala 21 mesiacov bol august tak behala na holo a kazdych 5 minut sme sa pytali proste v kuse a za dva dni prisla sama ze pisat ale do zachoda nie na nocnik no a kakanieto je kapitola sama o sebe stale kaka do plienky prosteaj si povie ze fuj velke dievca hamba je to ale aj tak len do plienky

kukakaj
16. mar 2016

My sme mali jedny, ze vyskusame, ale ako uz tu pisali dlho schli a ked uz sa stala nehoda aj tak bola dcerka cela mokra a musela som ju prezliekat rovnako, ako keby mala obycajne nohavicky, takze blbost a zbytocne vyhodene peniaze...

bajciatko
16. mar 2016

Sú zbytočnosť, nezadrzia to množstvo moču, takže peniažky je lepšie investovať inde

lucya87
16. mar 2016

@katka1601 ahoj my sme sice tieto plienky nepouzivali ale zvladli sme odplienkovanoe v 24 mesiacoch denne za 3 dni a nocne za 7 dni.
Pokial je dieta pripravene pochopi to aj bez treningovych nohaviciek.

dobromila1111
16. mar 2016

Za nás zbytočne vyhodené peniaze. No v lete behal v tom,peknú to má riťku. My sme nekupovali drahé,mali sme z aliexpressu.

nakupiky
17. mar 2016

@fopka 😀 no, len my sme takmer o rok starší od vás, tak teraz sa mi už ľahko píše 🙂 tiež som vtedy špekulovala a škôlka sa blížila... a potom sa to všetko nejak samo upravilo