Papanie UM , čkanie a zvrackanie. Dávame veľa UM?

danulik28
7. sep 2011

Baby hlavne tie co davate babatkam UM,moja bude mat zajtra 3mesiace,vypije mi 120ml vody+4odmerky UM,vypije vsetko do dna. Ked ju dam na konci papanie odgrgnut (zvyknem ju davat aj pocas papanie) tak sa mi obcas pozvracka,znamena to,ze jej davam vela UM? Tiez mi blinka ked sa jej zacne ckat,aj hodinku po papani.

radlinka
7. sep 2011

@danulik28 Podla mna je vsetko okej...deti ckaju, zvrackaju, obcas trosku mliecka daju von zo seba, ak maju prilis. Znamena to, ze sa dobre napapala a trosku sa jej dostalo von, tak vyvrackala. Pokial nevyvrati polku toho co si jej dala, alebo viac ako je treba tak je to okej. 😉
Ak vypije uplne celu flasku do dna, skus jej davat 150 ml vody a 5 odmeriek. Ale zatial je to okej. Podla vsetkeho by mala trosku este nechat vo flaske, ked ma taky apetit, treba zvysit davku. Nas maly vypije 120 ml vody a niekedy aj 150 ml a k tomu mu dam prislunu odmerku. Pediater mi radil, ze ak vypije uplne vsetko do dna, mam davku zvysit, aby nieco zanechal. Takze zavisi, aky je hladny a ako mu chuti, obcas nechava aj zo 120ml na dne.