Odmietanie mlieka z fľaše mimo spánku

adrika1000
17. feb 2018

Ahojte maminky ,mate niektora skusenost ze by vam dietatko prestalo pit mliecko cez den z flase ? Na um sme od narodenia kojeny bol len 3 mesiace,momentalne mame 8 a pol a uz dva tyzdne mi nevezme flasu s mliekom do ust iba ked spi?skoncili sme aj v nemocnici lebo mi odmietol vsetko ale to sa uz upravili ale to mliecko iba pocas spanku.Stretli ste sa niekto stakymto pripadom?pripadne upravili sa to casom?dakujem za akykolvek nazor

ecko80
17. feb 2018

Ahoj, toto iste som mala so synom, ked mal 6 mesiacov. Mlieko vypil len pocas spanku, inak flasu uplne odmietal. Trvalo to dobrych 7 tyzdnov, mozno viac. Doktorovi som to spominala, ten sa vraj s takym niecim este nestretol, jeho rada bola, davat mu prikrmy, ale aj z tych zjedol len asi 1 - 2 lyzicky. No bola som zufala. Nakoniec som zmenila mlieko a zazracne sa rozjedol. Keby som bola vedela, urobila by som to skor a usetrili by sme si obaja tolke stresy.

lucia006
18. feb 2018

Mali sme tiež presne toto okolo tuším 6mes.bola som z toho na nervy stále som mu mlieko podala keď sa preberal so spánku inak v rieskal. A raz to bolo preto ze ma aftu v ústach a my sme onej netušili.

adrika1000
autor
18. feb 2018

Jej maminky dakujem afty nemame boli sme u pediatricky a aj vtej nemocnici takze usta ciste no vyskusam este to mliecko len musim najst nejake ine bezlaktozove lebo sme na nom😉

bibistec
18. feb 2018

Ja by som sla na gastro nech urobia vysetrenia

shades3
19. feb 2018

ahoj, no moja krpata sa sama odstavila z kojenia v 6 mesiacoch, potom ficala na umelom, a tiez prestala cez den pit o par mesiacov na to, mozno okolo 9 mesiaca - bolo jasne, ze je pripravena na prikrmy viacej, my sme ju uz od 6 mesiacich prikrmovali zeleninkovymi kasickami.. . proste chce normalne viac papat, a davas aj vodicku a cajik cez den? pokial ti vypije mlieko aspon vecer, tak bude ok.. kludne uz papat kase..

krepes
19. feb 2018

@adrika1000 ahoj, nas krpec papa len skoro rano mliecko, este v postielke v polospanku, inak mi tiez odmieta.. 7 mesiacov mal a uz vlastne len vecer a rano papal mliecko, zvysok prikrmy.zrazu vecer uz nechcel flasku s mliekom ale hladny bol. Tak mu miesto toho robim mliecne kaše. Ale nepreslo ho to doteraz, skusam mu obcas davat. Z pohara mi mlieko vypije ale flasku nechce.

adrika1000
autor
19. feb 2018

skusam praveze cely den papame prikrmy aj kasu a okrem toho mliecko ked zaspi doobeda poobededw aj vecer ale tu flasu iba v spanku len nechapem ze flasu nevezme iba vtom spanku predtym mi odmietal aj prikrm ale to sa uz zlepsilo tak som zvedava kedy pominie ta nechut flase mliecka🙈 vyskusam este ten pohar ci by sa nezlepsili😉

adrika1000
autor
19. feb 2018

a cajik ano davam flasku cez den teraz uz da 😀