Od koľkých mesiacov ste dávali bábätko na zem?

ivanya
13. jan 2016

Ci uz na penove puzzle alebo hraciu deku...

cervikpepik
13. jan 2016

viem,ze ked mal maly tri mesiace,lezal chvilku uz pod hrazdou

ivec16
13. jan 2016

na tvrdu podlozku od zaciatku, na zem podla toho ci je zima leto by som sa rozhodovala, popripadd podlahove kurenie, inak urcite uzked sa vie babatko otacat, aby sa neskotulalo z gauca, postele...

uhnakova
13. jan 2016

Ja som davala obe deti na zem hned po sestonedeli. Kupila som hrubu hraciu deku a na nej trenovali past konicky a neskor som ich tam aj prebalovala, aby nespadli z vysky.

juranka
13. jan 2016

HNED AKO ZACALI MOJE DETI DVIHAT HLAVKU 🙂

oskvarka
13. jan 2016

ja ho davam hned ved len na chvilku aby sa ucilo hlavku drzat... teda past koniky... a tvrda podlozka je lepsia na pohyb ako postel... - ale aj koli interakcii so surodencom... ale aj tak ho tam nikdy nenechavas sameho mozno niektore deti chvilku vydrzia tak na odskocenie na vecko :D.. ine ani to nie :D ale to neznamena ze nepotrebuje byt na pevnej podlozke... ale tak ta pena je najlepsia nemusi byt puzzle aby mu nebolo zima

siska53
13. jan 2016

Tiez tak okolo 3.m. Dcerku neskor,lebo ta bola kolikova a aj kvoli bracekovi,ktory mal len 2r.,ju skor do ohradky. Na zem az ked jej presli koliky. Smerom k 4.m.

mimla
13. jan 2016

Už, Bude mať tri mesiace. "Hráme" sa so starším s autíčkami.

zabina27
13. jan 2016

tiez asi tak odvtedy, ako sa zacal pretacat, ale tie penove puzzle sa mi zdali male (mame len tie cisla, 10 kociek), o sa raz otocil a bol na zemi. ja som potom daval na zem aj spacak a na to bol, to je celkom teple, makksie, velke, hracky okolo... mali sme aj lehatko, byval aj tam. no a druhe neviem, ci sa vobec odvazim dat na zem, aby ho tato nasa raketa nezvalcovala 😀

seahorse27
13. jan 2016

Od 1 mesiaca bol na hracej deke pod hrazdickou a ocumoval visiace hracky - ale to len na par minut. Viac byval v lehatku, ktore vibrovalo, hralo a tiez tam mal cosi svetielkujuce nad hlavou. Tak intenzivnejsie sa zacal zaujimat o hraciu deku a hracky od 3 mesiacov.

alicka850
13. jan 2016

ja som mala od narodenia v kuchyni na zemi penove puzzle, na tom hrubu deku a na tom hraciu podložku, ked sa začal prevalovať kupila som taku penovu podložku na zem, tam nacvičoval lozenie a ked sa naučil loziť, hraval sa pri mne na zemi ked som niečo robila. Obliekla som mu pod teplaky pančuchy, aby mu nebola zima. Prežili sme bez choditka a už mame za sebou aj prve kročky 🙂

zuska2001
13. jan 2016

dosť skoro, asi od začiatku, ale narodil sa do leta, takže na zemi mu nebolo zima

katkakovac
13. jan 2016

Od 1,5 mesiaca priblizne. Koberec a taka detska deka. Hrala som sa s nim, aby si na to zvykol, potom na mna pozeraval ako varim. Pokial nezacal chodit nikdy mi nepadol, nemal kam😉 V zime sme kupili v lidli taku ohrievaciu deku za par eur, zapli na chvilu na prvy stupen a po chvili sme vypli. Nikdy nemal z toho pobytu na zemi sopliky ani ine choroby. jedina nevyhoda je, ze sa naucil rychlo samostatnosti a teraz mam doma horolezca😆

lavinis
13. jan 2016

na hraciu deku asi od 3m

sovica
13. jan 2016

Môj je narodený koncom decembra a dávala som ho na zem asi od 3 mesiaca. Dala som penové puzzle, na to hrubšiu hraciu deku a ak sa mi zdalo chladno, tak som ho ešte prikryla malou detskou dečkou. Tak, aby sa mohol hýbať. Najprv mal hrazdičku a keď sa už vedel otočiť na bok, tak som pridala aj iné hračky.

lolissima
13. jan 2016

Odkedy sme prisli z porodnice na hracej deke, asi od 4 mesiacov na penovych puzzliach. Pravdaze, nebol tam stale, iba ked sme mali "aktivnu cast dna" a hrali sme sa 🙂

blabla195
13. jan 2016

My mame kuchynu spojenu s obyvackou a velky roztahovaci gauc(dost tvrdy s rozmermi cca 3x2m) a mala bola na nom asi do pol roka, kym sa nezacala viac pretacat... mala na nom aj hraciu deku...
Pre mna aj mm bolo pohodlnejsie si k nej sadnut na gauc ako na zem☺ a aj ma lepsie videla...
Samozrejme, ked zacalo hrozit riziko padu, isla na zem...