Neposlušné 4-ročné dieťa

31. máj 2021

Mam 4 ročného syna na vychovu som sama snazim sa ho dobre vychovať, ale je problem ze ma nikde nepočúva uz stracam trpezlivost pri nom a hlavne na verejnosti robi si co chce vsade uteka mozem kričať kolko chcem aj tak nepočúva uz si neviem s nim dat rady, a strasne veľa si dovoluje

zuzana1688
31. máj 2021

Ahoj výchova je to najťažšie v živote každej matky.Viem tieto stavy mával aj môj syn a teraz druhy už našťastie prestal 5r. Ľahko je písať ale ja som bola tiež zúfalá ale krikom nič nevyriešis ak robí "scény" napr v obchode upozorním ho slušne a ak neprestane odídem z obchodu nebudem sa s ním baviť aby pocítil že ťa sklamal... Musí mať hranicu čo si môže dovoliť ty musíš byť mamou aj otcom aj ja som bola takže otec tam chyba ale ak ti život dal tieto karty treba s nimi hrať...A nieje vôbec hanbou navštíviť detského psychológa...Ja som začala aj chodievať medzi deti do mama klubov viac som sa snažila ho zabaviť a vysvetliť kedy a ako sa môže správať.Ja ťa úplne chápem na jednu ženu je to veľa ale dá sa to len potrebuješ silu robíš to pre neho 🙂 Veľa šťastia ☘️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz