Nepokojné trojmesačné dieťa

zuzkamacken
13. júl 2013

uz som sem pisala, ze nas 3 mesacny syn nevie byt chvilu sam a kludny.. vraj je to normalne. tak ale ja neviem, furt by len plakal. musime ho zabavat non stop. najedeny je, prebaleny tiez, zuby mu este nejdu, koliku rozpozname, to je iny plac.. furt by plakal. je na umelom mlieku cize hladny z nedostatku mlieka nie je. vyrastie z toho? alebo co mu moze byt? alebo je to fakt normalne??? dakujem

jakojka
13. júl 2013

ako by som o nasej malej citala...ale u nas to ciastocne zapricinil reflux, aj preto bola nepokojna..hoci spociatku negrckala, vracalo sa jej mliecko a to ju drazdilo..ale ona je celkovo taka, taky maly nervacik, teraz ma 11 mesiacov a uz mava semtam aj lepsie dni, ak ta to utesi 🙂 tentokrat vsak za to mozu aj zubky....malo by sa to aj u vas zlepsit ked syncek zacne lozit, hrat sa s hrackami...bude lepsie, uvidis, len treba vydrzat
@zuzkamacken

anjelikadam
30. júl 2013

aj nas maly byva nepokojny..aj ked ho prebalime,nakojime..zaspava len na rukach..ma 2 mesiace..uz som rozmyslala o krmeni UM na noc,aby aspon v noci dlhsie spinkal..ale kazdy nam vravi vydrzat a bude dobre..tak dufam 🙂 🙄

barborienka28
30. júl 2013

Ja by som zmenila značku UM...naša mala bola tiež taka, ja sommoju kojila cca dva a pol týždna...potom Nutrion 1, Nutrilon extra pre extra zasýtenie, potom nutrilon comfort, Nutrilon AR antirefluxový...a maa stále boa zlá, zo všetkých mi málo spala, nevedela sa vygrgať, ťažilo ju to a nemohla preto zasať a ked aj od unavy zaspala, zobudila sa za chvilku a ked som ju dvihla grglo sa jej a toto sa opakovalo zakaždým..Potom sme prešli na babylove mliečko z DM, že reku ved kazdý nam ho vychvaloval, cena je super, 5,19 € tak kašlať na to aj keby nesadlo..a predsa sadlo..mla je spokojná dokonca sa nam stane ze ma niekedy cez den spánok aj šesť a pol hodiny...ja si stihnem vtedy oddýchnuť, upratať, čo to poštudovať na MK a pod. 🙂 takže ona je spokojná a my tiež..a v noci mi vyspí celú noc, zobudí sa nad ránom okolo piatej šiestej..🙂

luci898080
14. aug 2013

ahojte,ja mam tiež trojmesačne babatko,teda v sobotu ma 4mesiace..a problem je v tom ze doteraz mi prespal celu noc je na UM,posledný týžden sa budi v noci kazde tri hodiny vzdy na hlad a cez den nevydrzi sam v postielke sa prehrať vkuse mu musi niekto rozpravať.neviem čo sa mu porobilo doteraz nebol žiadny problem.aj v postielke sa prehral sam....poradťe..