Nechali by ste 13 mesačné dieťa jednu noc s babkou?

freefamme
20. apr 2011

Ahojte maminy, nemyslím, že by sme chceli ísť na týždeň k moru, ale na víkend do Prahy alebo tak, to by sme už s mužom celkom radi 🙂 Synček má 10m, v lete (o 3-4 mesiace) by ste ho už nechali tú jednu noc s babkou?

ani3012
20. apr 2011

to nezáleží od dieťatka,ono s tým problém nemá(ostať deň dva u babky ) väčšinou sme to my rodičia,čo to zle prežívame 😉

Išli sme na víkend.pobyt k 5.výročiu svadby-vtedy mal malý 4 roky..ale aj tak mi bolo za ním smutno.... 😅
ale vy len choďte,uvidíte,že si oddýchnete 🙂

jahodka11
20. apr 2011

freefamme, ak je na babku zvyknuty a ty jej absolutne doverujes, tak urcite ano... 🙂 ja to stastie nemam, maminu uz nemam, cize nas maly nebol zatial nikde....a asi ani tak skoro bez nas nebude..ale ak mas tu moznost, chod do toho 🙂 ved skuste nie hned ist k moru na tyzden, ale predlzeny vikend napr v Prahe ako si pisala a uvidis....co maly, co vy... ako to prezijete 🙂

traktor
20. apr 2011

..ja som svoje nenechala nikdy nikomu, neviem si to ani predstavit a to uz je väcsi, skratka kde som ja, tam je moje dieta 😉, ale to som ja, bolo to tak pri vsetkych detoch. .ale ak ty vies , ze onho bude dobre postarane, citis to tak, tak preco nie.. ;-

jasminet
20. apr 2011

mna nasi nechali u babky a deda ked som mala +- rok asi na dva tyzdne. isli na oneskorenu svadobnu cestu a prezili sme to vsetci v pohode a bez uhony 😉 len si chodte pekne oddychnut 😉

adulik23
20. apr 2011

minuly tyzden. 😀 maly ma necele 4 roky a bol tam 4 noci. ja som trpela ovela viac ako on. 😀

vsetko zavisi od dietata. aky ma vztah s babkou, ako casto sa stretavaju (my chodime k nasej na 1 vikend do mesiaca, takze hlavne preto som ho tam nedala skor) ...
a uplne najidealnejsie je, ked babka pride k vam domov a postara sa o vnucika v jeho domacom prostredi 😉
ak byvate s babkou blizko pri sebe, a maly je na nu zvyknuty, tak by som sla. 😉

evickapooh
20. apr 2011

no mna nechali rodicia doma na 9 dni ked som mala 3 roky...ja by som moje deti nikdy nenechala doma...kym budu chciet prist nami nech ....ale nuit ich nebudem asi ked budu mat 15 vtedy uz by boli radsej doma vtedy to uz bude pre nich trapne ist s rodicmi na dovolenku-to posudzujem podla pribuznych a znamych ktore maju deti-tinedzerky,ale na 1 noc..to je v pohode si myslim...ja som nechala moju noemku doma s rodicmi ked mala 2 a pol-na Silvestra.a preco ho nezoberete so sebou?ved uz rocne dieta nie je babatko...

bubelko
20. apr 2011

@freefamme my sme isli na svadbu kamaratovi, ked mal starsi necelych 15 mesiacov, ostal u mojej sestry. vikend sme si uzili, sestra to s nim tiez zvladla uplne v pohode. 😉

sue
20. apr 2011

Okrem pracovných akcií som ho nenechala a nenechám. Sme rodina a na výlety a dovolenky máme chodiť spolu. Od narodenia sme sa flákali kade tade... pre mňa voľno znamená pobyt s rodinou... takže dokedy bude Macík chcieť, dovtedy bude s nami chodiť.

ela2710
21. apr 2011

ahoj, ja by som maleho nenechala, aj cez leto pojdeme spolu na dovolenku, ja by som mala strach, ci je vsetko v poriadku, ked chodim na skusky do skoly, a maleho mi strazi priatel alebo ŕodina nic ine nerobim len stale vyvolavam ci je vsetko ok, a to som prec len 2-3 hodinky, a nielenze by som sa bala, ale bolo by mi aj smutno....mal je sucast nasej rodinky, uz nie sme dvaja, ale traja, tak vsade pekne krasne spolu 🙂

titkovamiriam
21. apr 2011

Buď rada že ho ma kto povarovať či už 1 deň či tyžden 🙂 .Mne vzdy stražila deti mamina teda tie starsie kým bola zdrava.Milan mal 6m.ked som isla najlepsej kamoske na svadbu za svedka 🙂bol s nou dva dni 🙂,neskor si deticky na dovolenky bravala sestra a v tom case sme este s manzelom isli na niaky relax víkend 🙂takže v tom nevidim nic zle ak ti dietatko niekto postráži 🙂dnes ked mam malého mareka chodieva k babke pravitelne na niekolko dni či týzdnov 🙂 on zazije nieco nove a ja nemusím brať očr alebo zbytočne dovolenku.samozrejme na klasika dovolenku chodíme vsetci a to už starší ani veľmi nechcú 😀 😀