Naši dvojroční drobci

alja20
30. jan 2016

Maminky pochvalme sa sikovnymi detickami.Ako napredujete,co vsetko uz viete,co vam chuti papat a co nie,s cim sa najradsej hrate,ako tvorite a ci drobci radi spolupracuju pri tvoreni apod.

sissy27
30. jan 2016

@alja20 ja som zvedavá, ktorá mamička sa pochváli ako napreduje, čo všetko už vie, čo jej chutí papať a čo nie, s čím sa najradšej hrá ... 😅 😅 😅 sorry, nedalo mi 😀 😀 😀

mamasimona
30. jan 2016

Tak plienky uz len na noc aj to uz su povacsine suche,rozpravame uz skoro vsetko...papame cca vsetko okrem zemiakov,najradsej ma brokolicu na hociaky sposob...najradsej staviame kocky a puzzle..tvorime akurat tak obed 😄 to mi zo vsetkym pomaha a potom kreslenie omalovanky to ju zatial najviac zaujima... 😊

sense
30. jan 2016

@sissy27 aj ja som zvedava na tie dokonalosti....

94
30. jan 2016

náš je dokonaly sam o sebe!

sissy27
30. jan 2016

@sense idem radšej het, lebo prsty ma svrbia, keď čítam, že už aj mamička rozpráva skoro všetko a tiež papá skoro všetko 😅

acer11
30. jan 2016

@sissy27 😀

siska53
30. jan 2016

@alja20 a to ti na co bude?
V com.ti pomoze informacia,ze moj v tom veku napr.poznal pismenka,ale nerozpraval a mal plienky?
Pre mna su obaja jedinecni,kazdy v tom veku vedel nieco ine,jedli vsetko povolene. Uz davno skusali jest sami.
Absolutne ma netrapilo,ci dieta mojich kamaratok uz je bez plienky ci rozprava.
Pokroky ma sledovat doktor.
@sissy27 vsak to je super,ze aj mamicka robi take pokroky.🙂

seahorse27
30. jan 2016

Vsak ked mas potrebu, tak sa pochval ty...len neviem, akých odpovedi sa tu dockas 😝 Na co je dobre taketo porovnavanie? Ak ta zajima konkretna vec, tak sa na nu opytaj...toto su take vseobecne veci, z ktorých aj tak neziskas nejaku relevantnu informaciu....teda aspon mne by to bolo na 2 veci.

acer11
30. jan 2016

@seahorse27 a preto nevieš,aké geniálne deti majú tvoje kámošky 😀

alja20
autor
30. jan 2016

Ach jaj presne som si aj myslela ze tu budu zakomplexovane odozvy,nie je mi to na nic a ani porovnavat nepotrebujem len som chcela zalozit temu kde som si myslela ze sa da s radostou pokecat o detickach a radosti kt,nam robia....nechapem naco sa ohlasuju take zeny kt.nemaju zaujem o temu a len vidia na vsetkom len to zle...

alja20
autor
30. jan 2016

A este jedno ,kazde dietatko je individualne takze porovnavat nema zmysel.takze prosim zeny kt.potrebujete svoje komplexy dakde vyventilovat robte to inde a nekazte inym den

alja20
autor
30. jan 2016

@mamasimona aspon zatial jedna maminka je normalna a rada normalne popise 🙂 dakujem

suchana
30. jan 2016

Toto je presne dôvod, prečo sa oblúkom vyhýbam ostatným matkám. Lebo sa desím toho, že by som narazila na takú, ako je pani zakladateľka. A o tomto by som sa mala baviť. Vždy radšej niekoho, s kým sa viem baviť práveže o niečom inom, ako sú deti. Kedže tým svojim žijem denne. Radšej si vypočujem " zásadné" problémy bezdetných kamošov, ktorí riešia akurát to, kam v piatok na žúrku, ako sa furt zaoberať, " kto čo nám papinká, ako na soplíky, ako kakuškal, bez akej hračičky ani búvať nejdeme.... Bez urážky.

alja20
autor
30. jan 2016

@suchana tak naco potom pisete na tuto diskusiu ked vas nezaujima??????

mamasimona
30. jan 2016

@suchana a co tu potom robis ked ta to nezaujima??? Zakladatelka nevytvorila tu diskusiu pre take zakomplexovane zeny ako si ty!!!tak laskavo nepchaj nos zbytocne kam nemas a neponizuj ludi

suchana
30. jan 2016

@mamasimona Hmm zakomplexovaná? Dnes sa veľmi bavím. Spolu s témou: Zľakol sa kakušky v šerblíku je toto top!

alja20
autor
30. jan 2016

@suchana narozdiel od zien ako ste vy pani,su tu aj maminy kt.radi pokecaju o comkolvek a predovsetkym o svojich detoch.Budte tak dobra a laskou natrieskana,neprispievajte na temu kt.vas nezaujima a zbytocne nedrazdite vasimi odmeranymi nazormi.dakujem a prajem pekny den.

suchana
30. jan 2016

@alja20 OK pani. Aj Vám pekný deň.

siska53
30. jan 2016

@acer11 no vsak..na pokecanie o vsetkom,cize aj o detoch,mame predsa kamosky. Do detailov tu sukromie vratane deti hadam.rozoberat nebudeme. A takych tem.je tu uz milion..o detoch v roznom veku. Asi fakt toro cele ide do haja,ked uz aj na deti clovek potrebuje navody,neustale to dieta pozoruje,ci sa nahodou nevymyka z normalu..

moni244
30. jan 2016

@alja20 iróniu nechápeš? však? keď dospelá žena napíše "vieme rozprávať skoro všetko, papáme všetko" a podobný plurál, tak to fakt vyznieva smiešne

moni244
30. jan 2016

@siska53 a navyše sú tu rôzne súkromné skupiny práve zamerané na vek ten detí 🙂 stačilo by im vyplniť údaj narodenia a sú tam pridané automaticky 🙂

moni244
30. jan 2016

@sissy27 😀 😀 😀 😀 😀 tvoju iróniu nik nepochopil
@suchana dnes sú tu top témy 😀

bubelko
30. jan 2016

@alja20 pridaj sa do skupiny, kde su deti narodene v rovnakom mesiaci alebo roku ako to tvoje. nemusis o tom zakladat dalsiu neviem uz kolkatu temu...tam si mozete vymienat skusenosti, pozorovania a neviem co vsetko s ostatnymi mamickami s detmi v rovnakom veku.

alja20
autor
30. jan 2016

@moni244 a co, tak to tak napisala, ja nepotrebujem dakoho kritizovat a povysovat sa aka som 100%ntna ako to robite vy co tu len egoisticky prisievate a vysmievate sa druhym.nechapem preco tu pisu osoby kt.tema nezaujima alebo im pride trapna a pod.

moni244
30. jan 2016

@alja20 kľudne urážaj a nadávaj, ja sa smiať na tom, že niekto furt používa plurál, neprestanem

alja20
autor
30. jan 2016

@bubelko ja som chcela len aby sme si na tejto teme normalne popismenkovali s maminami bez toho aby sa tu dakto niekomu vysmieval a ako to dopadlo fakt uz nemam chut si tu na MK s niekym pisat bo aj ked sa clovek v dobrom zmysle chce zapojit vzdy sa dakto najde co mu pokazi chut na konverzaciu jeho ironickymi egoistickymi narazkami alebo sa len potrebuje na dakom odventilovat kedze doma si to dovolit nemoze...

alja20
autor
30. jan 2016

@moni244 kto ta uraza a ti nadava ?????nic take som ti neodpisala aby ta to mohlo urazit a ani som ti nenadala....

dominikav123
30. jan 2016

@moni244 som rada ze nie som jediná komu príde divne písať "my uz kakame do plienok" 😄 Ked ten druhý ma 18+

moni244
30. jan 2016

@dominikav123 vidíš, nie si, ale podľa niekoho sme divné, že nám to vôbec príde divné 😀

bubelko
30. jan 2016

@alja20 obcas skor, ako clovek zalozi temu, mal by pouzit vyhladavac, ci existuje nejaka tema s podobnym obsahom. pozriet sa, ci je aktivna a ak je, tak sa do nej zapojit. a hlavne - je tu vela skupin v style - mesiac a rok narodenia - tam mas deti, ktore maju rovnaky vek, mamicky riesia rovnake problemy, lebo maju deti v jednom veku 😉
a plus - ja viem, ze matersky plural je popularny, ale ono to fakt vyznieva minimalne zvlastne, ked sa pytas - ako napredujeme, co vsetko uz vieme a s cim sa najradsej hrame 😉