Môžu sa malé deti zaľúbiť?

zuza.m
21. jún 2010

možu sa aj tak male deti zalubit?inak si to neviem predstavit.skoro každy mesiac knam na navštevu chodi švagrina s rodinou a maju už dospele detI.no a patko sa neskutočne lepil na svoju sesternicu.prejavoval jej naklonost ,hladkal ju tulil sa na nu,bez usmevu bez žiadneho ineho zaujmu o okolie a inych ludi.iba ona a ona...vždy sa nanu velmi tešil a uprodnostoval ju ale teras to bolo uplne ine až mi ho je teras luto ked že už odišli..len tažko sa mu vysvetluje že boli len na navšteve.no a do konca cez leto pridu na tyždne.vobec si to neviem prestavit .čo to moje chuda bude preživat ked zase odidu..už stym ma niekto skusenost,,?čI sa ot važne mohol zalubit:.a da sa takemu niečomu predist??

missy97231
21. jún 2010

😀

traktor
21. jún 2010

😀 😀 to je vtip, alebo vazne?

junovka
21. jún 2010

@zuza.m proste ju ma rad , ale o zalubenosti by sa sotva mohlo tu hovorit 😀 😀

zuza.m
autor
21. jún 2010

no tak jasne že som myslela tak detsky zalubeny. 😀 neberte ma za blazna.. 😉
on ju rad ma to je jasne vždy ju uplne uprednostnoval od ostatnych ale teras som ho normalne nespoznavala...hladkal si ju stale sa tulil ,vobec nemal zaujem o hru a ked tak hned dobehol a zavesil sa na nu..možno to bolo len aby mu neušla?? 😅 neviem ..len som si to u neho ešte nevšimla taketo chovanie...teras je už v pohode skoro ju nespomenie a ale prvy den som ho musela doslova zabavat aby sa nevypytoval...bolo mu do plaču 😔 .ale ako vidim ešte tu taku skusenost nema nikto 😎

nikush
23. jún 2010

@zuza.m
deti vycitia aki su ludia, jednoducho mu "rezala" 😀

deniskateniska
23. jún 2010

@zuza.m aj deti dokazu mat radi, ale nie lubit.. proste ju ma rad, lebo sa mu paci, rad sa s nou hra... 😉

zuza.m
autor
23. jún 2010

no tak to mu teda poriadne rezala 😅
no ale praveže o hrani nebolo ani počut.žiadne hry len sa na nu tulil a mojkal 🙂 ale možno citil že už pojdu preč tak si ju chcel užit..

brnka
23. jún 2010

zuzi, aj moj maly moju svagrinu uplne zboznuje. Ked pride k nam, je na nej zaveseny cely cas, ani si pri nom nevydychne.... 😉

zuza.m
autor
23. jún 2010

jej mame rovnak starych...mna len teši že je taky spoločensky a nehanbi sa .vždy taky byval a predvadzal sa .akurat teras naposledy bol uplne bez nalady len kukal a ani len sa neusmial.nemal zaujem ani len o hru .tak am to trocha zmiatlo...no nevadi apspon my mamičky si vydychneme.no nie?? 😅 😀

brnka
23. jún 2010

no pravdu povediac, niekedy by mi bodlo aj take castejsie vydychnutie 😀 😀 , moj totiz na mne dost visi.....

traktor
24. jún 2010

@zuza.m mozno to bol len strach, ze odide, , mozno mu chyba spolocnost deticiek...ako urcite chodi medzi deticky..ale bol rad , ze ju ma aj doma....v tomto veku su deticky citlive, radi sa tulkaju... 😉

katecameron
23. sep 2010

katecameron Moj 6rocny syn je zamilovany mate s tym nejake skusenosti.Ako dlho ho to bude drzat?ja uz neviem co s nim furt len vzdycha a vravi si aka je I....krasna mozno by nebolo natom nic divne lenze objekt jeho tuzby je pani doktorka ktora ma pomaly 50na krku.najlepsie bolo ked syn zapotil ze sa ku nej nastahuje
Včera o 20:53 • 3 deti • Odpovedz • Pošli IP



lienockaa (okres Nitra)
pas užívateľa

Registrovala sa 17. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 5046 príspevkov.

* Ondrejko(*24.3.2008) má 2 roky a 5 mesiacov
* 25. októbra 2010 čakáme dievčatko - Nela/Terezka (36. týždeň tehotenstva)

lienockaa no ja by som to neriesila, ved to je len 6 rocne dieta, prejde mu to samo, skor ci neskor, bez zasahov zvonku..a neskor sa bude na tom dobre zabavat, ze sa mu pacila 50rocna lekarka..
Včera o 21:40 • 1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2010 (36. tt) • Odpovedz

Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

katecameron
pas užívateľa

Registrovala sa 1. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 315 príspevkov.

* bumbaj2 má 3 roky
* bumbaj1 má 6 rokov
* bambulka má 7 rokov

katecameron ani ja neriesim len svokra ma blbe pripomienky ze to treba riesit ze mu musim vysvetlit aby neobtazoval vydatu zensku
Včera o 21:46 • 3 deti • Odpovedz

Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

murinka (22, okres Prešov)
pas užívateľa

Registrovala sa 6. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 948 príspevkov a 2 inzeráty.

* Malý Kliešť má 1 rok a 5 mesiacov

“Dalsie 3 zubky mame vonku-z toho je jedna stolicka.som rada ze sme to mali bez problemov”
(Včera)

murinka zrejme detska platonicka laska
Včera o 21:48 • 1 dieťa • Odpovedz

Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

katecameron
pas užívateľa

Registrovala sa 1. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 315 príspevkov.

* bumbaj2 má 3 roky
* bumbaj1 má 6 rokov
* bambulka má 7 rokov

katecameron uz ju planuje pozvat na kavu
Včera o 21:49 • 3 deti • Odpovedz

Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

murinka (22, okres Prešov)
pas užívateľa

Registrovala sa 6. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 948 príspevkov a 2 inzeráty.

* Malý Kliešť má 1 rok a 5 mesiacov

“Dalsie 3 zubky mame vonku-z toho je jedna stolicka.som rada ze sme to mali bez problemov”
(Včera)

murinka @katecameron neboj sa...tusim tu niekde uz bola podobna tema ale neviem ako sa problem riesil
Včera o 21:50 • 1 dieťa • Odpovedz

Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

leishmania (okres Bratislava)
pas užívateľa

Registrovala sa 19. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 5963 príspevkov a 1 album.

* 18. decembra 2010 čakáme chlapčeka - Shimon (28. týždeň tehotenstva)

leishmania @katecameron v puberte ho s tym budes este provokovat
Včera o 21:51 • čaká bábätko, termín má v decembri 2010 (28. tt) • Odpovedz

Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

katecameron
pas užívateľa

Registrovala sa 1. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 315 príspevkov.

* bumbaj2 má 3 roky
* bumbaj1 má 6 rokov
* bambulka má 7 rokov

katecameron ale ma dobry vkus je to kocka aj doktorku by som brala za nevestu
Včera o 21:52 • 3 deti • Odpovedz

Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

mikailla (Swindon, Veľká Británia)
pas užívateľa

Registrovala sa 30. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 285 príspevkov a 1 album.

* 19. novembra 2010 čakáme dievčatko - Ninka (32. týždeň tehotenstva)

“uz nech je utorok a budeme pocuvat srdiecko nasho srdiecka...... 🙂”
(Včera)

mikailla Zlatyyyyyyyyyyyyyyy a aky gantleman aj na kavicku ju chce pozvat, to nic on sa z toho dostane potom mu pripomeniete kto bol jeho prva laska ja si svoju tiez pamatam,pan ucitel ale je podareny
Včera o 22:23 • čaká bábätko, termín má v novembri 2010 (32. tt) • Odpovedz

katecameron
24. sep 2010

🙂