Má aj vaša logopedička rúško?

11. feb 2023

Pondelok sme boli prvýkrát u logopedičky, išli sme ku nej na odporúčanie od kamošky vraj je jedna z najlepších v meste. No úplne som zostala trocha zarazena keď s malou začala cvičiť ze malá po celý čas respirátor na tvári. Dcéra mi doma hovorila ze ona jej vôbec nerozumela nevedela ako ma dať jazyk.
Tak sa chcem spýtať majú aj vaše logopedičky rúška?

lulu0123
11. feb 2023

Zacina v respiratore, ale potom ho dava dole.Hlavne ked vysvetluje co s jazykom.

123andy123
11. feb 2023

U nas logoped rusko nenosil nikdy ani cez pandemiu.

masinka
11. feb 2023

nasa mavala stit aby jej bolo vidno usta

zuzanka.zuzu
11. feb 2023

nema, vsak to by bolo uplne odveci 😂 toto bude ozaj kapacita... preboha co ich v tych skolach ucia 🙈

selest
11. feb 2023

Nie

h2o2
11. feb 2023

Nie nemá ani nikdy nenosila.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zorkahorka
11. feb 2023

Nebola chora? Alebo nemala covid?

oskorusa
11. feb 2023

Možno bola chorá a nechcela rušiť pacientov, lebo nemá náhradné termíny. Uvidíte na ďalšom sedení, niekedy sa stačí priamo opýtať a dozvieš sa dôvod.

13riska13
11. feb 2023

Nasa ma vzdy stit

autor
11. feb 2023

@oskorusa nebola chorá, chodi ku nej spolužiačka zo škôlky a vraj to ma stále. Preto sa pýtam ci je to normálne.

autor
11. feb 2023

Po tomto už normálne rozmýšľam ze si nájdem inú logopedičku bez rúška 😄. Chodí ku nej lebo nevieme povedať "r" k malej je brutal milá srandu s nou, no ona chudá jej cez to rúško nerozumie. Hovorí jej daj si jazyk na kopček malá pozera na aký kopček hovori takto jazyk hore ale 💩 z toho vidí keď ma rúško.

majcat
11. feb 2023

Naša ma Rusko/respirator skoro stále. Keď mala nevedela vysloviť niečo správe, tak si ho dala dole. Ono podľa mna neje o to čo robi logopedicka, ale ako to pomôže dieťaťu, nám. Nám pomohla aj s rúškom/ respiratorom

zabka79
12. feb 2023

Nie, nemala rusko a to sme chodili cez vybuch covidu.

larisa
12. feb 2023

Možno nemala covid a možno nie je ockovana. Ja by som hľadala inú ktorá nenosí rúško.

lilke
12. feb 2023

Keď boli ešte v 2020 povinné ruska všade, na špeciálnych školách a u logopedov boli zrušené. Tam počas priamej činnosti nič alebo štít.
Chápem ju, že sa obáva, ale s respiratorom naozaj nič nenaučí (hovorím z praxe). Máš možnosť buď sa s ňou porozprávať a poprosiť ju, nech si dáva aspoň pri ukážke dole respirator, alebo jej navrhnúť, že si pred každým sedením urobí tvoja malá test, alebo pokiaľ veľa neplatis, počkať na teplejšie obdobie, keď nebude veľa chorých a ona bude snáď bez respiratora, alebo ak dosť platíte, tak už len zmeniť.
Mimochodom, syn sa naučil R počas 2 návštev, na 3.sedeni už ho len vyradila. 🙂 Ale keby to nebola priama práca, učí sa aj 2 roky. Takto funguje dobrý logoped. 😉

bubinko1506
12. feb 2023

K nasej prvej sme zacali chodit akurat pocas covidu - mala rusko, len ked sa rozpravala so mnou. Ked s malym nacvicovala vyslovnost, mala stit, maly nenosil nic. Nasa druha nosi stit, maly je pravdaze bez ruska.

svetlonos
12. feb 2023

😂 pobavilo, aj ja pojdem robit takto logopedicku. Ta nie je kompletna. Mala si dat stit slebo zatvorit ordinaciu.

larisa
12. feb 2023

@svetlonos Presne tak. Keď má rúško na ustach len strata času k nej chodiť. 😁

ivangeline
12. feb 2023

Spytaj sa,ci si neplanuje kupit stit. ;)

bullinka
15. feb 2023

Ma štít, veď dieťaťu má ukazovať, ako klásť jazyk...

elmivelmi
6. mar 2023

Mojej susedy mala ale to bola 1 vlna. A teraz nerozumiem naco ma
logoped rusko??Ako potom pracuje?Ved uz ani nieje covid taky,zeby mali byt mimoriadne opatrenia.

kris_tin257
6. mar 2023

Naša logopedicka má vždy štít, rúško respi nikdy nemala