Ktoré jasle odporúčate v Banskej Bystrici?

matusik24
19. jan 2014

Ahojte dievčatá chcem sa spýtať aké by ste mi odporučili jasle v BB a čo sa vám na nich páči.Ďakujem.

adkasmolka
20. jan 2014

statne alebo sukromne?

zofinka88
22. jan 2014

aj ja by som to rada vedela..... povolala som par sukromnych a su strasne drahe....jedina co je s dobrou cenou (DRACIK) je obsadena,dakujem za radu 🙂

monka1305
27. feb 2014

jednoznačne Parádu.... je to súkromné zariadenie v Radvani, Perfektné učiteľky, dokonalá starostlivosť, výborný program, každý mesiac organizujú párty s nejakou tematikou, veľmi dobrý adaptačný proces. Určite to stojí na zváženie, www.paradabb.sk

tinka9000
28. feb 2014

Ja som max.spokojna v Lienke v Podlaviciach,mam tam dcerku od novembra,najlepsie je ze je tam kolektiv max 8deti,to nie je nikde inde a to bola a je pre mna priorita,koli nizsej chorobnosti,teda mala nebyva vobec chora,nartupila ako 18mesacna. Ucitelky tiez uzasne,bavi ich to a je to vidiet. Individualny pristup,dlho su otvorene-do 17.30.Je to v rod.dome,teda dobry prechod z domacej starostlivosti,ze nie je skok medzi 20deti. Mala vobec neplace,tesi sa tam a to je dolezite. A drahe? Zo sukromnych su este z tych lacnejsich a stat do 3rokov veku prispieva do 230eur,plus rod.pridavky a presne to tak vychadza-co dostanem,zaplatim. Navyse je tam urcite lepsi vzduch ako v centre mesta.