Koľko meralo vaše bábo v 20týždni?

palinkova87
14. jún 2011

ahojte babule, chcela by som vediet kolko vaše babulo meralo v 20týždni.. bo ja som dneska bola v Nijmegene a malý Nikolasko má asi 13,6cm.. aspon tak je na foto napísané čo nám dala, inak nepovedala kolko meria, iba povedala, že je malý, ale nie extremne.. o dva týždne mám ist na kontrolu znova,či rastieme ak nie idem ležat do nemocky...

jania023
14. jún 2011

ahoj netrap sa moja mala sa narodila ako 41cm a 1kg600 takze aj tvoj maly dorast..mne tiez vravely ze moja je extremne mala od asi 4 mesiaca sa too zacalo no a skoncilo to tak ako som pisala..dnes ma 3 rocky a ma velkost aku ma mat na svoj vek..takze nesmut maly to dozenie keby si mala viac otazok napis Internu Postu 😉

lucka1987
14. jún 2011

no nas drobec meral 14 cm.. takze to nie je nic takeee 😉 teraz neviem kolko merame lebo som otvtedy na utz nebola, ale isto sme velky , lebo ma drobec kope aj uplne v pobrusku ale zaroven aj pod rebrom tesne... tak pocitam ze mame tych 30 cm 😅 inak v nijmegene som bola kedysi na diskoteke 😀 😀 😀 pracovala som vo Venle 😀 tak sa drz

sssimi
14. jún 2011

Ja si už nepamätám rozmery, ale Sarah bola stále o 2tt pozadu. V 26tt na 3D už len o týždeň a nakoniec som zistila, že mi zle vypočítali termín a v podstate bola o týždeň väčšia ako by mala byť. Narodila sa podľa doktorov v 42tt a mala 50cm a 3330g.

karap
14. jún 2011

ahoj,moje male meralo v 16tt 14cm [od hlavy po ritku]Dalsiu poradnu v 20tt mam za tyzden.Som zvedava kolko narastlo.Ak ten tvoj udaj o dlzke znamena od hlavy po ritku [asi ano]tak je trosicku pod priemer,no neboj on to dobehne.....

desszi
14. jún 2011

Aj o Davidkovi vraveli, ze je maly, rozmery si nepamatam, len viem, ze na grafe v tehu knizke bola znacka niekde tesne nad dolnou hranicou "normalneho" rozsahu, bola som z toho nestastna, dokonca este aj v den porodu mi dr. na prijme povedal, ze podla uzv bude mat max 2900g a cuduj sa svete narodil sa s mierami 51cm a 3200g. A teraz, napriek tomu, ze nema este ani dva roky, ma vysku trojrocneho dietata. Takze sa netreba stresovat, tie miery su viac menej orientacne.

denisocka
14. jún 2011

to ma tolko bez nôh ,takže ma asi 20cm podla mna dokopy

monika15
14. jún 2011

JeeJ Tu v kanade nam take veci nehovoria, 20 tyzden je hodiny ultrazvuk... kde sa vsetko meria aj vsetko ale nic nehovoria, jedine pohlavie .
ale inak by som neverila ultrazvukom pretoze nas posledny ultrazvuk 5 dni pred porodom ukazal 40 cm a 3.5 kg
a maly sa narodil po 5 dni s mierami : 57 cm a 4.8 kg... 🙂)))

lenka1108
14. jún 2011

ja som v 20 tt a vazime 270g a merame cca 22cm aj s nozickami.

miska333
14. jún 2011

neviem kolko meral to nam nehovorili ale na 20tt mal 303g a v 30tt az 1920g, rychlo to dobehol a narodil sa a mal 4300g

marikac
14. jún 2011

moja mala v 20tt+3 dni vazila 310 gramov (+-45 gramov usg tolerancia) ale kolko merala neviem..... 😔

gazovicka
15. jún 2011

ten udaj na foto nie je cela dlzka babetka.... v 20 tt uz sa to cele takto nemeria a nedava na to foto... to ti musi povedat.. ten udaj su asi len nejaka cast... ja som bola vcera u doktora, som 20+1 (vcera) a moje meria 25 cm a vazi 290 g.... na fotke je udaj toho,co je tam presne odfotene... aj tvoje musi mat uz viac ako 20 cm

ketrinka29
16. jún 2011

...ja som bola v 20tt na ultrazvuku a povedal mi, že malá má 20cm a 309g, že zodpovedá tomu 20tt, ale mne pritom pridal o 1týž.viac, to znamená, že som bola v 21tt. Nechápem, no vraj sa to stále mení, tak si netreba robiť starosti. Ja mám na tej fotke napísanú iba váhu dieťaťa, nie veľkosť, tak sa neplaš a najbližšie sa spýtaj, aby si sa nestresovala a mala istotu. Držím palčeky, nech je všetko ok a drobček rastie. 🙂