Koleso verzus rukávniky pre 21 mesačné dievčatko

ninka1609
20. jún 2018

Ahojte...co by ste mi poradili pre 21 mesačnú dcérku....nafukovacie koleso alebo rukavniky?...'a môžete aj hodiť foto ake dakujem

jankaga
20. jún 2018

Rukavniky. Kuk cherek rukavniky na nete

twiggi_veggie
20. jún 2018

Urcite cherek rukavniky 🙂

ninka1609
autor
20. jún 2018

Obyčajne byť nemôžu? Nechce sa mi cakat na ne...rukavnik jak rukavnik

tehulka2016
20. jún 2018

Ja mam podobne velku dceru a tiez jej davam rukvniky, predsa ju udrzia aj ked sa pretoci. Mame cherek, ale boli sme v aquaparku a tam nam pozicali aj klasicke, takze je to na tebe ako ich surne potrebujes

ninka1609
autor
20. jún 2018

@tehulka2016 ahoj...a klasicke pohoda? Ci sa je sklzavali dolu?

dapo
20. jún 2018

@ninka1609 klasicke a cherek sa nedaaju porovnat, v klasickych sa dieta moze aj ponorit, dcera si pri santeni bezne namocila hlavu do vody, napila sa a pod. co je nielen neprijemne ale aj nebezpecne, s cherekmi je to prakticky nemozne, odkedy sme cherek vyskusali tak klasicke rukavniky nechcem ani vidiet

anabeth
20. jún 2018

ak jej kupite dobrú veľkosť, nebudú jej sklzavať ani tie najlacnejšie
to, že sa ponorí pod vodu vobec nevadí, každý trener ti povie, že deti sa tak naučia nebáť vody a v buducnosti splývať
tak, aby jej hrozilo utopenie sa v žiadnych rukavnikoch nikdy neponorí, vzduch ju vytiahne hore
koleso je nanič, jednak z neho ľahšie vyklzne a nemá taký kontakt z vodou- ved je do pol hrudníčka nad vodou

ninka1609
autor
20. jún 2018

Takze rukavniky....nejde mi o to ake su lacné ake o to ze u nas tie cherek nemaju a ja potrebujem niečo na zajtra ....podla coho kupim dobrú veľkosť? Lebo sme kupili koleso na ročné dieťa vraj....a jej padá je obrovske

gertrudka222
20. jún 2018

Tiež som radšej za rukávniky ako koleso a vyskúšajte normálne, je potrebné aby jej boli dobré a nepadali jej takže radšej buďte dlhšie v obchode a vyberte dobre

babi81
20. jún 2018

@ninka1609 my mame rukavniky a pouzivame od 13mesiacov a neklzu sa mala je spokojna.predtym sme mali koleso ked mala 4mesiace to ma akoby nohavicky dolu aby nemohla vyznut.

anabeth
20. jún 2018

@ninka1609 jedine kupiť viac veľkostí- doma nafukať a skusiť- dobre rukavniky nasucho nenatiahneš, tak musia byť tesné- treba ich namočiť
a tie čo boli veľké- boli na rok 🙂 alebo vratiť do obchodu, za tovar ti vymenia všade

ninka1609
autor
20. jún 2018

Kupili sme take oranžové od dvoch rokoch speed ci ako.sa volaju a su super dobre sedia uz sme aj otestovali 😊

ninka1609
autor
20. jún 2018

@babi81 take nieco sme kúpili len inu znacku

babi81
20. jún 2018

@ninka1609 my sme spokojny!my mame teraz do 12kg tak asi na leto kupim vacsie uz.

ninka1609
autor
21. jún 2018

@babi81 my do 30 kg nasa ma terazuz cez 12 kg

katrinka8
21. jún 2018

@dapo - veď to dieťa nebude samé vari vo vode. Bude pri nej vždy niekto dospelý, tak sa nemá prečo utopiť.
Ja neviem, ale nechápem, prečo by malo byť hrozné, keď si dieťa namočí hlavu do vody (keď je pri ňom niekto dospelý, samozrejme, nie že sa nekontrolovane topí). Takto prenášame zbytočný strach z vody na deti. Pomaly ani kvapka vody, a potom, keď na nich šplechne, trošku sa ponoria, sú v totálnej panike a strese. Veď keď idem do bazéna / do mora, tak proste rátam s tým, že sa namočím, aj hlavu... Dôležité je, aby deti mali pri sebe dozor a neostávali nikdy pri vode / vo vode samé.

dapo
21. jún 2018

@katrinka8 no skus ist tehotna s dvoma detmi do vody a davat pozor aby sa neutopili - same nie su vo vode nikdy, ale s tymito rukavnikmi si trufne ze moze odplavat aj kus (par metrov) odo mna a nemusim ju mat permanentne na dosah ruky, lebo uprimne nam sa dcera v klasickych rukavnikoch skoro utopila, tak sa ponorila a nalogala vody, ze neviem akoby to dopadlo, ak by sme ju okamzite neratovali, takze podla mna to vobec neplni funckiu, ktoru od toho ocakavam...strach z toho ze si namoci oci ma od narodenia, od narodenia to neznasa, to nie je nieco co by sa "naucila", pobyt vo vode miluje, s okuliarmi nema problem sa ponorit

katrinka8
21. jún 2018

@dapo - no len zakladateľka má dieťa 1 a sú 2 dospelí... Osobne by som ako tehotná sama s 2 deťmi do vody nešla asi. Naši, chvalabohu, nemajú problém s vodou v očiach ani s ponáraním.

dapo
21. jún 2018

@katrinka8 no a? my sme tiez boli dvaja dospeli a jedno dieta ked sa dcera v klasickych rukavnikoch potopila, myslis ze keby tam.bolomsto ludi tak tie rukavniky ziskaju nejaku zazracnu moc ktoru inak nemaju?