Kedy začalo liezť vaše bábo?

sonnnka
5. mar 2012

Ahojte maminy chcem sa spytat kedy a ci vobec zacali liezt vase deti? moj syn ma 7 mesiacov a akosi sa mu nechce.. nelozi ani po styroch, ani nechce behat v pavuku.. je to normalne?

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
5. mar 2012

@stvura ahoj a kde si ho davala stvornozkovat?
na zem ?
na postel,?alebo?

79zuzana
5. mar 2012

je to normalne... moja malicka zacala stvornozkovat ked mala 12 mesiacov a teraz ma 14 mesiacov a este nechodi.... aj chlapci mi zacali chodit na 15-16 mesiacov a ver mi, ze nic nezameskali. On zacne, ked sa na to bude citit. Nic netreba tlacit nasilu.

pimpulienka
5. mar 2012

Prosim nechaj ho isť svojim tempom..Moja dcerka sa plazila v 8 mesiaci a až v 10 mesiaci liezla, sedela samostatne a stavala sa pri nabytku. V 13 mesiacoch už cupkala. Nikdy ma ani nenapadlo riadiť sa podľa tabuliek..

mbrazd
5. mar 2012

štvornoškovať sme začali na konci 10.mesiacov, teraz má rok, stavia sa pri nábytku, aj popri nom prejde, ale sama sa nepúšta chodit. nikam sa neponáhlaj 🙂

alexis617
5. mar 2012

@sonnnka podla mňa každé dieťatko je iné ja mám dve starší chodil ako 9 mesačný sám a nevedel liezť ,menší mi zas liezpol v 8 a začal chodiť v 12 mes.,

juana21
6. mar 2012

tak mi napriklad mame 10 mesiacov.maly sa nepostavi,neposadi,a plazi sa len asi 2 tyzdne.a to len tak ze sa taha rucickami.dr nas poslala na neurologiu a teraz nas caka vojtovka.

martinkatinka
6. mar 2012

Tak my sme začali v piatich mesiacoch... dosť skoro, v polroku sme sa postavili a v deviatich mesiacoch chodíme...Ale je to moc zavčasu.