Kedy vaše detičky prejavili cit?

21. máj 2024

Ahojte kedy vase deticky prejavili cit? Nie len bac bac po tvari a podobne aleze objali alebo tak?

petronellla87
21. máj 2024

Objímať nás a tulkať sa začala nejak po roku

ariannazara
21. máj 2024

Mňa môj nikdy nebil, nikdy nemal také stavy našťastie..ale nerád sa obimal keď bol menší ani pusinky ale teraz ma 5 a už teraz chce.

tanyan
21. máj 2024

Ja som vnímala ako prejav citu aj to, keď mi trhala vlasy zo zátylku pri dojčení. Kedykoľvek ku mne natiahla ruky alebo si na mne urobila pohodlie (našla si polohu a zaspala), tak som to brala ako prejav citu a budovanie vzťahu. Postupne som jej išla príkladom - hladila som ju a objímala a ona sa to učila. 🙂

angeli121212
21. máj 2024

u nás boli pokusy dosť skoro už pár mesiacov pred rokom také nešikovnejšie a postupne sa zlepšoval pamatam nemal ešte ani rok keď sme išli par dni po Vianociach k babke a všetky sesternice tam vyobjimal ale on je dosť kontaktný má to akosi v sebe 🙂

basulaak
21. máj 2024

Od 2,5 roka. Ze sa mi hodi okolo krku a vystiska ma, pobozka na usta. Kratko pred 3.rokom mi zacal robit take, ze mi otoci hlavu nabok a da pusu na lice, sam od seba.
Ale malicky sa nerad mojkal.

really8
21. máj 2024

No bac bac nebolo nikdy. Maximalne tak nejake kopanie pri prebalovani ale on to bral ako srandu ze kope nozkami a trafil ma, nie ciel kopat do niekoho. Pusu dal na povel tak pred rokom ale sam od seba ze prisiel pohladkat alebo dal pusu nieco pred 1,5rokom

pukina
21. máj 2024

U nas sa to deje teraz, takze tak nejak kratko pred jeho 1,5r. to zacalo. Ale oplieskat ma zvykne stale, no hned na to povie no-no a polubi a vypusinkuje ma 😀

jaskolka
21. máj 2024

Okolo roka cca, to už tak cielene sa prišli potulkat. Bit v zmysle "bac bac" to nerobili nikdy.

bororka
21. máj 2024

Moja teda bac bác robí a vždy keď má pretlak prvé čím sa uvoľňuje je bac bac.
Doma sa nebijeme ani nekricime.
A po 2.roku začala s prejavom. Teraz má 2,5 a povie mi pekne, že ma miluje a že som jej najlepšia mamička na svete 😃 Ale očividne kopíruje všetky prejavy odo mňa.

dixitka
21. máj 2024

Môj má 13 mesiacov a je od narodenia prísavka, veľmi kontaktné dieťa. A posledné cca 2 týždne už chodí sám za mnou sa na chvíľu pritúliť, chytí ma okolo krku a potom sa ide ďalej hrať 🙂