Kedy chodiť na interiérové ihriska?

28. jan 2024

Ani v zime ani v lete. V zime a cez chladné mesiace keď sa vonku veľmi byt nedá, je logické ísť s dieťaťom aspoň do kaviarne s detským kútikom alebo na nejaké detské interiérové ihrisko, do herne atď... NO LENŽE tam vtedy chodia aj choré deti, kde sa moje dieťa vždy nakazí.. No a v lete a cez teplejšie mesiace, ma napríklad ide svokra zožrať keď vidí fotky dieťaťa z interiérového ihriska, ze ved prečo nieste vonku na vzduchu? Prečo ste dnuka? A takéto blaboly..svokra ale nechápe, ze v lete sme vonku veľmi často, a do indoorovych herní udmee len ako spestrenie, zmeniť prostredie a tak... Čiže potom kedy je vlastne vhodný čas ísť s dieťaťom po indoorovych aktivitách?

majkakvet
28. jan 2024

Si zalozika novy prispevok po prvom total zurivym a nenavistnym??? Asi potrebujes svoj sukromny.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
28. jan 2024

Ked vonku prsi?

pribinak
28. jan 2024

Choré deti su presne ten dôvod prečo sme sa interiérovým ihriskam vyhýbali oblúkom

minenkak
28. jan 2024

Ja sa opýtam, aká zima musí byť aby nebolo vhodné s deťmi chodiť von

autor
28. jan 2024

@majkakvet co? Akom prvom zúrivom? O com to hovoríte?

pribinak
28. jan 2024

@0silvia0 plaváreň, krúžky, doma, u nejakého kamosa, ….

Zas neprší 100 dni v kuse

0silvia0
28. jan 2024

@pribinak a preco to mne pises? Otazka bola kedy chodit na interierove ihriska, napisala som ked prsi. To je vsetko, o dalsie vysvetlovacky nemam zaujem, to treba pisat autorke.
Ja som s mojimi detmi na ziadnom interierovom ihrisku nebola, vtedy neexistovali v nasom meste.

mikadooo
28. jan 2024

Kedykoľvek choď. Len proste treba rátať s rizikom následnej choroby 😁. A ak nechceš toto riziko podstupovať, tak potom je odpoveď nikdy. Nemáš za čo.

20erika07
28. jan 2024

Paci sa mi veta - je logicke ist s dietatom aspon do kaviarne s detskym kutikom 🙂 mne to teda nedava ziadnu logiku 🙂 nikdy sme nechodili do ziadnych kaviarni a kutikov, a teraz normalne rozmyslam ako sme to za nase 16rocne rodicovstvo dali bez toho 🙂
Nechcem teda rypat, ale s detmi sa da prebavit vselijako a kdekolvek ci je zima ( aj von) ci je leto.

petamich
28. jan 2024

boli sme vzdy primarne vonlu ale ano za tie prve dva roky jeho zivota sme chodili aj na baby balance, montessori, plavanie co boli pravidelne aktivity, neskor sme vystriedali little gym a hangair (vymenovavam len pre ilustraciu ze 1-2x do tyzdna na 1-2 hodky sme boli indoor), do herniciek a detskych kutikov skor ojedinele, ked bolo vyslovene skarede pocasie alebo na spestrenie raz za cas - maly nikdy nebol poriadne chory az 1-2 dnovy sopel raz do roka, co beriem ako sucast zivota, ak sa chorob obavas, tak potom nie je vhodny cas nikdy 🤷‍♀️

a hlavne nikomu sa nespovedam a nevysvetlujem ako travim s mojim dietatom cas 🙂 ani mame ani svokre, je to vec mojho manzela a mna

thoughtfulweirdo
28. jan 2024

Ja tam chodím zásadne len vtedy, keď je vonku krásne, aby tam bolo čo najmenej deciek, aby si to tie moje mohli lepšie užiť a nemuseli čakať v rade a predierať sa 😁

zuzulka558
28. jan 2024

Nechodíme, rodičia kávička, mobil deti si nesledujú,,,, raz jedno dieťa robilo zle mladšej ta mu už v zúfalstve capla lebo žiadny rešpekt keď som mu dohovarala, išiel žalovať a tatinko mi dohovaral,, moja veta bola len ak by ste si sledovali celý čas dieťa a nie mobil vedeli by ste ze tam mate syna,, vtedy neklamem všetci sa uskrnuli ako zostal ticho,, a to sme boli prvý krát, keď vidím ako tam funguje väčšina rodičov tak mi to ani nič nehovorí

sissy27
28. jan 2024

Podla mna kedy chces 🤷‍♀️ tvoj problem, ze davas fotky kade-tade a riesis co na to tvoja svokra.

mamamasama
28. jan 2024

@monsterablue suhlasim. Boli sme raz a odniesli si ruky-nohy-usta. Prezijeme aj bez toho

mamamasama
28. jan 2024

@minenkak u nas za tento rok bol len raz narazovy vietor cca 40km/h. To bol jediny den, ked sme neboli na vzduchu. Inak aj pri -18

beata_k
28. jan 2024

Ale ved chod kedy chces. Nemusis sa nikomu spovedat. Ja chodim aj ked je pekne. A co? Ved to nie posledny pekny den. Zase netreba byt vo vsetkom eko bio raw. Dieta sa potesi, vyblazni, zahra jak dnu, tak von.

zorkahorka
28. jan 2024

Ked prsi, fuka alebo doobeda, ked tam deti vela nie je. Najma mimo chorobnych obdobi. Teraz zacina opat obdobie chorob

nwnw
28. jan 2024

Podla toho ako stare dieta. Chodim do interierovych hned ked otvoria. Cez tyzden je tam dokopy 5 deti a do 2h ideme prec. Vikend detto. Mne choroby vlacia zo skolky. Exterierove podla pocasia a momentalnej nalady. Vacsinou tam ja nevydrzim, ze sa mi da na WC 🙈. Do 3r sme chodili baby balance. Ano ochoreli tam obcas, ale na materskej mi to bolo jedno. Svokre sa nespovedam, keby bolo na svokrovcoch, tak nedaju ani € do detskych aktivit.

joannita
28. jan 2024

Autorka preco riesis ci si mysli svokra?

januska12323
28. jan 2024

Však choď kam chceš a kedy chceš a nespovedaj sa svokre.

vyrovnanaosoba
28. jan 2024

Panebože, ako keby rodičia nedali aj do škôlky choré deti, ako keby v lete na ihrisku choré deti neboli, ako keby ani nikde sa nepochyboval nikto chorý.
A vlastne, mne je úplne u....názor svokry, mami, susedy, ktorý sa mi o deti nestará.
Ale aj my radšej chodíme vonku, za každého počasia a vždy nájdeme niečo na spestrenie aj vonku.
Keď do interiéru s ideme hrať, nepýtam si od nikoho povolenie ale ani neplačem, keď mám deti choré.

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka9
28. jan 2024

My chodime,deti to maju radi a neriesim ci je pekne ci skaredo..chodime,ked mame chut .nastastie som si nevsimla zvysenu chorobnost po navsteve.. ale je pravda,ze ked vidim vyslovene soplave deti tak od nich bocime,nezdrzujeme sa pri takych, ale taki su aj na vonkajsom ihrisku..rovnako sa mozeme nakazit v mhd,ci obchode kde je vela ludi.

majlo1234
28. jan 2024

Kedy chces. A pocitaj s pripadnou chorobu. Ved na to su, aby sa vyuzivali.

henka123123
28. jan 2024

Ja by som isla hocikedy a vobec by ma mezaujimalo co si mysli svokra..a foto by som jej uz neposielala

tiika
28. jan 2024

Chodíme hocikedy, na spestrenie, i keď je vonku škaredo, i keď je príliš veľký hic, alebo len tak. Na pohyb je to super. Zatiaľ sme nijako neochoreli. Vo vašom prípade asi budete nejakú chorobnosť, imunitu riešiť vo väčšom nielen v súvislosti s takouto aktivitou.
A svokra… nuž to nie je osoba, ktorá by mi mala niečo schvaľovať, riadiť moju výchovu. Nech vyjadrí svoj názor, to je v poriadku, ja to zvážim, zamyslim sa, buď s nou súhlasím alebo nie. Tvoj názor si jej povedala, môžeš jej ho zopakovať, ak potrebuje.
Ako fungujete v iných veciach?

lenka567899
28. jan 2024

Ja indoor ihrisko nemusím ale do detskej kaviarne chodíme aj cez leto.. nie každý chce každý svätý deň trpieť vonku v horúčave

babulkomale
28. jan 2024

@zorkahorka zacina? A kedy skoncilo? 😂 Ved tu vsetci pisu ze tahaju choroby od oktobra.

zorkahorka
29. jan 2024

@babulkomale po prazdninach bola pauza 😀 nasa dr nam po tyzdni vravela, ze sa jej opat plni cakaren.
Myslim tym ale take vacsie akcosky, nie ze par chorych 😀