Jedálenská stolička pre 2,5 ročné dieťa

adido12
28. jún 2017

Ahojte, potrebovala by som poradit. Moj syn bude mat coskoro 2,5 roka a pouzivam stolicku na krmenie z IKEY, klasicku bielu. No zacal sa na nej stavat ked nie je priputany, a odtlaca sa od stola, mam pocit ze kazdu chvilku z nej spadne, je velmi zivy a neposedny. Viete mi poradit nejaku stolicku pre taketo neposedne dietatko, najlepsie z dreva stabilnu, a taku co by sa dala prisunut k normalnemu jedalenskemu stolu aby jedol s nami, pripadne s velkym podnosom. Pouzivala som aj stolicku Peg Perego, no ta mu uz je mala. Velmi dakujem za vase rady a skusenosti, ako ste to riesili.

sense
28. jún 2017

Trip trap...

siska53
28. jún 2017

@adido12 U nas to bol presne ten vek,kedy obe deti zacali sediet na beznej kuchynskej stolicke.. Mali taky vyssi podsedak a bol pokoj. Tiez mali tendenciu vyliezat a ta nasa sa aj dala znizit,no oni uz chceli sediet ako velkaci. Tak sme im to umoznili.

jasminet
28. jún 2017

@adido12 nasa sa v tej ikeackej postavila v roku, takze celkom dlho ti vydzal v nej... pre 2,5r dieta by som uz ziadnu takuto speci jedalensku stolicku nekupovala, bud na normalnej stolicke pre velkacov, alebo mozno tripp trapp - ta sa da prerobit na klasicku stolicku a vyuzije ju aj pri jedalenskom aj pisacom stole casom.

adido12
autor
28. jún 2017

@sense
dakujem za tip, no je to asi draha stolicka, mas s nou dobre skusenosti?

dominika6
28. jún 2017

@adido12 v tomto veku nemusí mať jedálenskú stoličku ale normálne jesť pri stole a dať mu nejaký vankúš aby dočiahol..o chvílu pôjde do škôlky tak nech si pomaly zvyká sedieť pri stole

sense
28. jún 2017

@adido12 ano je drahsia ale "rastie" s dietatom....a kludne ju.moze mat az do 7-8rokov...ale kludne ho mozes davat uz aj na normalnu stolicku...staci podsedak al tvrdsi vankus

virivka
28. jún 2017

@adido12 dobra je aj Hauck, je lacnejsia ako tripp trapp a ten isty styl. Ja by som isto kupila nejaku rastucu. Mame doma a je super, aj ja na nej sedim🙂

adido12
autor
28. jún 2017

dakujem za tipy