Jasle v Ružinove

ewanell87
28. nov 2017

Ahojte maminky, prosím Vás, malého potrebujem umiestniť do jasličiek a súrne potrebujem radu - KAM? V Bratislave v Ružinove hľadáme niečo príjemné, s milými pani učiteľkami, také, kde nebude veľa detičiek, kde nebude špinavo a malý sa tam bude cítiť dobre. Boli sme dnes v Detskom kráľovstve na Zvolenskej a skoro ma porazilo z prístupu "učiteliek" ako aj z neporiadku až špiny. A to sme tam boli asi pol hodinu.
Takže hľadáme niečo iné. Za každú radu vopred ďakujem!

pivonka17
29. nov 2017

Výborná skúsenosť s DC Slnečnica. Jasle+ucitelky +program a pod. Na 1×××××××××××

rastislava86
7. jan 2018

@evanell87 Dobry den, jasle poradit bohuzial neviem, ale zaujala ma Vasa skusenost s Detskym kralovstvom. Nas maly chodi do tychto jasli na Smreciansku a ako nastupil, je permanentne chory. Viem, ze potrebuje cas na budovanie imunity, no rozmyslam, ci by mu nepomohla zmena jasli. Od nastupenia nosi pneumokoka. Vyliecime a zase ho ma do tyzdna naspat. Posledne dva mesiace sa k tomu pridali kadejake gastritidy a hnacky... Dieta skonci v nemocnici s vracanim a ked zavolate do jasli, az POTOM povedia, ze vracaju vsetci vratane uciteliek. Kedze je v jasliach uz 10 mesiacov, nechcem sa ist na pol dna s nim, aby som nepokazila samostatnost - respektive, aby potom necakal, ze ostanem aj dalsi den. Prosim Vas, mozte mi opisat nejaky konkretny priklad “necisteho prostredia” zo Zvolenskej? Predpokladam, ze obe prevadzky funguju podobne... dakujem Vam velmi pekne.