Hudobná výchova malých detí - metóda Yamaha a Suzuki

miskatn
13. jún 2012

Mate skusenosti s touto hudobnou vychovou u malickych deti ?
Prosim vas viete mi porovnat metodu Yamaha a Suzuki ?
Na Slovensku som nasla Yamahu, ale Suzuki zatial nie, neporadi niekto, kde sa da prist a pozriet naživo ?
Pekne vopred dakujem 🙂

provoke
13. jún 2012

@miskatn ahoj, my chodíme na hudobné cvičenia YAMAHA, ale kukám, že ty si z Bratislavy, tak to sa ti do Považskej Bystrice alebo Púchova asi nebude chcieť pozrieť či?

miskatn
autor
13. jún 2012

dakujem @provoke , v Bratislave som nasla dve yamahy, chcem sa tam ist pozriet buduci tyzden.
ako sa ti tam paci ?

provoke
14. jún 2012

@miskatn nám sa tam páči veľmi, hlavne dcérka tam rada chodí. Od kedy tam chodíme (cca 9 mesiacov) tak si doma aj spieva, aj tancuje na každú pesničku v telke 🙂 ja si tam pokecám s maminami, Sofi sa vždy dačo naučí, nejakú pesničku, básničku alebo príbeh. Mávame tam vianočné besiedky, karneval, den detí. Ja som spokojná.

miskatn
autor
20. jún 2012

ze vraj na slovensku k dnesnemu dnu neexistuje ziadna Suzuki skola :(

samada
14. nov 2012

@provoke prosím ťa kde v PB sa niečo takéto koná?

provoke
14. nov 2012

@samada koná sa to každý pondelok o 15,45 h v budove bývalých mestských policajtov. Je to oproti zubárom. Na prízemí sídli zubár Monošík a na poschodí zo zadu je Yamaha.

samada
14. nov 2012

@provoke a je tam stanovený počet detí, alebo to môžem kedykoľvek prísť, to je kurz určitých hodín? A cena ?

provoke
14. nov 2012

Počet detí nie je obmedzený alebo aspon o tom neviem 🙂 Hodiny trvajú 45 minút a sú počas školského roka, cez prázdniny YAMAHA nefunguje.Cena je 15 € za mesiac a čo viem, tak prvá hodina je zadarmo -to sa môžeš prísť pozrieť a potom sa platí za 2 mesiace alebo sa možno dá dohodnúť aj inak, neviem. Sa skús prísť pozrieť a uvidíš či sa ti tam bude páčiť alebo nie. Kukám, že máš dieťatko skoro 10 mesačné, tak to by si asi patrila k "Robíkom", tam sú detičky do 1,5 roka. Treba sa dohodnúť s pani učiteľkami 🙂