Hryzenie dieťaťom

alexandra909
11. jún 2018

Baby ako odnaucit 19m dieta aby ma hryzlo?nerobi to casto posledne dni a nerobi to zo zlosti alebo ked sa mu nevyhovie ale doslova akoby z lasky. Ked sa tesi, ked sa hrame smejeme, objime ma a znicoho nic zahryzne. Ked dostane na zadok ze nesmie tak ublizene nechapavo place :( ako postupovat?nechcem aby neskor hryzol deti napr

simsalabim
11. jún 2018

@alexandra909 kamoske pomohlo az ked syna pohryzla naspat. Nepomohlo vysvetlovanie, hresenie, dohovaranie. Az ked ho kusla naspat. Nie jemne, ale tak, ako on ju - dorazne.

wieruska1
11. jún 2018

Pohryz spat. Poriadne bez smiechu a usmevov.

alexandra909
autor
11. jún 2018

@simsalabim
@wieruska1 napadlo ma to ale nemam odvahu

wieruska1
11. jún 2018

@alexandra909 bohuzial to inak nepojde..... ale neboj ked uhryzne nejake dietA tak ho hryzne spat a snad dost silno aby to viac nerobil

janci05
11. jún 2018

Aj moj hryzol zhruba v tomto veku. Par krat mna aj manzela a aj svokra so svagrinou to raz schytali. Ja som ho naozaj neuhryzla, len som ho tak postrasila, ze idem aj ja jeho, ci sa mu to bude pacit. Potom akoby z toho vyrastol a prestal to robit. Deti nastastie nikdy nepohryzol.

romca2545
11. jún 2018

moja dcerka ma 9 mesiacov a hryzie nas uz teraz
.. málokedy ale ked raz zahryzne tak je potom ako besna

pininka
11. jún 2018

U nas nepomohlo ani kusnut naspat, ale ze vobec. To chce len cas a stale upozornit. Mne pomohlo ked som sa zakazdim rozplakala a vtedy si to skor uvedomil. No ja som tak isto ako decko kusala a hrozne, takze to mal po kom mat.

janage
11. jún 2018

@alexandra909 daj mu kusat mrkvu alebo kalerab hned po uhryznuti. Ze TOTO sa hryzie.

dzupi898
12. jún 2018

neviem, či je vhodné ho hrýzť... možno by to nemuselo dopadnúť práve najlepšie. skôr by som mu dala niečo iné na hryzenie