Hra s detskou kuchynkou

fiera33
5. aug 2018

Ahojte. Rozmyslam o kupe detskej drevenej kuchynky pre moju 14 mesacnu dcerku. Zaujima ma ci este nie je skoro /v ikei ju zaujala,teda viac otvaranie a zatvaranie skriniek/ a ci sa vase deti vyhraju s nou.

zuzinapipina
5. aug 2018

@fiera33 ja som kupila synovi na vianoce, ale plastovu, velmi ho bavila, ale plast je plast a celu ju zdemoloval.. Mal 16 mesiacov ked ju dostal, aj ked este nevedel dobre co ako, casom sa naucil. Mysoim, ze ked kúpiš drevenú, urcite sa dcerka potesi 🙂 dievčatka maju vacsi cit pre varenie predsa 🙂

meluela
5. aug 2018

@fiera33 ta z ikey je perfektna, urcite do toho .. a hlavne skor nez ti nejaka dobra dusa kupi prisernu plastovu 😀 mozno je este trosku skoro, moja ju mala od 20m a hrava sa s nou pekne

asia83
6. aug 2018

@fiera33 Skoro. Aj ja malej chcem kúpiť, má 2 roky a 4 mesiace a ešte je skoro. Na 3. narodeniny už hej. Taká malá ešte nevie čo s tým, nevidí v tom zmysel, i keď jej ukážete čo s tým.

bucko555
6. aug 2018

ahoj my sme kupili malej na vianoce mala 16 mesiacov plastovu stale sa s nou pekne vyhra hned ju zaujala od prveho momentu

evitka83
6. aug 2018

@fiera33 kupovala som drevenu ked mala dva roky, tiez to bolo o otvarani dvierok na zaciatku. Postupne sa s tym ucila hrat, ale vyhra sa dotera. Mali sme plastovu, vela nevydrzala.

1fka
6. aug 2018

@fiera33 nasa mala rok a nieco a pekne sa snou zahrala

eba7
6. aug 2018

Dcera dostala ked mala 18 mesiacov. Nie z ikei, ale tiez drevena. Najprv ju tiez najviac zaujimalo otvaranie a zatvaranie dvierok a otacanie gombikov, dostala k tomu aj ovocie na krajanie a podobne takze aj s tym sa vyhrala. Asi po mesiaci ju to uz tak nebavilo a velmi sa s nou nehrala. Znovu ju to chytilo tesne pred druhymi narodeninami, to uz na nej aj vari, umyva riad, naklada jedlo na tanieriky, je a pod. Takze za mna je to dobra vec. Kludne ak sa Vam zda ze ju to zabavi, kupte uz teraz. Kedze je drevena, vydrzi.

yanni
6. aug 2018

@fiera33 TO nikdy nevies, ci ju to bude bavit a havne sko dlhoj. To je sko so vsetkym u deti. Niektore veci ich drzia aj roky, niektore par dni.
Nasa copana objavila kuchynku vo 8. mesiacoch. Tiez to bolo skor take otvaranie a zatvaranie, ved nevedela ani chodit ani stat. Ale stale okolo toho dokazala nekonecne dlho kruzit (zili sme v zahranici,mali sme vlastnu zariadenu hernu a tam bola taka velka plastova). Potom sme aj domov kupili tu väcsiu z ikea, mala ca. 16-17 mesiacov. Vobec si nemyslim, ze pre ca. rocne dieta je to skoro. Pred dvomi tyzdnami oslavovala 3tie narodeniny a vyhra sa tam nekonecne dlho. Ale ona rada aj v kuchyni "pomaha". Takze asi aj preto ju to drzi. Cez vikend, ked sme doma len same dve, ma rano nromalne necha aj 1,5 az 2 hodinky lezat a "navari" mi kavu, urobi ranajky atd. Beha sice hore dolu a nanosi mi do postele vselico, ale par hodin skoro rano je zamestnana😉

mariposita7
6. aug 2018

@fiera33 Ja som mojej vtedy 2rocnej dcerke vyrobila kuchynku, aby tam bolo vsetko- dvierka na otvaranie, rura, horaky, drez s kohutikmi. Nehra sa s nou vobec a uz ma 2,5roka. Ale ona je medzi detmi v tomto asi vynimka

meluela
6. aug 2018

@mariposita7 ja som si pri prvom dietati myslela ze deti sa v skutocnosti s hrackami nehravaju, ze je to len oblb na rodicov, on to proste nevedel, len ich prehrnal z jednej kopy na druhu ... mladsia sa asi od roka a pol normalne sustredene hra a aj s tymi hrackami ktore kym sa nenarodila lezali nepovsimnute v byte 🙂

iwesska
6. aug 2018

Je to skoro..Nas syn ju dostal ako 4r.a naplno ju vyuzival,dcera sa s nou naplno vyhrala ako 3r. Pre take rocne dieta zbytocna investicia tak skoro. Na otvaranie/zatvaranie postacia aj dvere na kuchynskej linke😀

gertrudka222
6. aug 2018

@fiera33 keď ju zaujala, tak jej ju kúp. Myslím, že kuchynka je pre dievčatko dobrá hračka 🙂

mariposita7
6. aug 2018

@meluela nasa mala sa hra v podstate so vsetkymi hrackami, co su primerane jej veku (kocky, duplo, skladacky, knizky, kresli si atd) len ta kuchynka stoji. Mala som asi ine ocakavania, kedze som jej ju vyrobila sama

meluela
6. aug 2018

@mariposita7 ja som takto rucne, bez stroja sila latkoveho slona .. asi tri krat som ho vyparala a znova zosila, vysila meno,stravila nad tym snad aj par tyzdnov a dieta si ho vobec nevsimalo 😀

lilke
7. aug 2018

@fiera33 deti postupne objavujú nové funkcie. Najprv otvárať a zatvárať, neskôr ukladať, potom už variť. Myslím, že kuchynku môžte mat už teraz. Synovec "varil" s mamou v reáli, a 1,5-rocny začal "variť" paralelne s ňou. Závisí, nakoľko sa venuješ dieťatku.

erikule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz