Hľadám jasličky v Podunajských Biskupiciach

fixska
6. feb 2012

ahojte!mate niekto skusenosti s jaslickami v tejto oblasti.neplanujem este moju malu umiestnit do takehoto zariadenia,ale nazor si uz pomaly chcem urobit.takze ak niekto nieco sem s tym🙂diky!

sevi
9. mar 2012

viem ze v biskupiciach su jasle Amos kids. Na odeskej ul. Ale netusim ci su dobre a ci su mamicky spokojne.skus si to vygooglit.

kristinka.s
24. júl 2012

ahoj, skus si vygooglit jaslicky sovicka, happy kids, laurin domcek (myslim sa volali), vesela vcielka. Vsetky tieto su v PB alebo Vrakuna. Nikdy neviem, kde konci/zacina ktora cast 🙂
Ja som riesila tuto otazku pred 1,5 rokom. Obehala som takmer vsetky jaslicky v nasom okoli PB, Vrakuna. Nakoniec sme ale rozhodli inak. Tu je nas pribeh, mozno ti pomoze: http://www.zariadim.sk/blog/item?id=20

marietta0
22. nov 2012

@kristinka.s Prosim ta, kde su tie jaslicky? Mozes mi dat na nich kontakt? Byvame na Nerudovej v Trnavke a vydedukovala som, ze su v Trnavke.
dakujem

abbie
22. nov 2012

najlepsie v Podunajskych su jasle Baby park pinguin 😉

sartira
4. jan 2013

@kristinka.s posles mi prosim kontakt na tu opatrovatelku Andreu? dakujem

monika_tulipanik
1. mar 2013

@marietta0 Dobry den! Ak este potrebujete umiestnit dietatko, tak sme novootvorene opatrovatelske centrum na Trnavke v rodinnom dome. Potrebne kontakty su na mojom profile, dakujem 🙂 Pekny vecer, Monika

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia27ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelasno
11. mar 2014

SKOLKA V BRATISLAVE MONTESSORI, ARTDIELNA, ROZVOJ EMOCNEJ A INTELEKTOBEJ INTELIGENCIE,ANGLICTINA, LOGOPEDICKE HODINY ATD...len 290 EUR MESACNE AJ SO STRAVOU, PODUNAJSKE BISKUPICE emoticon viac info do RP

januvia
11. máj 2014

Novootvorené jasličky v Podunajských Biskupiciach Simba, starostlivosť o deti do troch rokov, rodinný domček, tiché prostredie, max 8 detí v kolektíve, celodenna a poldenna starostlivost, opatrovanie deticiek mimo prevadzkovych hodin, v noci aj cez vikend. Nahliadnite na www.jaslesimba.sk
🙂

andreaaupairba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2501
12. máj 2014

@abbie
Presne tak 🙂
Aj moja mala je tam velmi spokojna,ani domov nechce odist....

aupairandreaba
29. máj 2014

Skúsená a zodpovedná opatrovateľka
S láskou a zodpovednosťou sa postarám o Vaše dieťatko.Opatrovaním detí sa
zaoberám už 9 rokov a vychovala som mnoho detí .Detičky opatrujem v rodinnom prostredí teda doma .Poskytujem celodennú stravu a všetko to ,čo je potrebné k správnemu vývoju detí .Režim dieťatka je prispôsobený veku, a samozrejme aj Vaším požiadavkám.Ružinov

januvia
15. júl 2014

JASLIČKY SIMBA v Podunajských Biskupiciach, malý kolektív max 8 detí, pokojné rodinné prostredie v slepej ulici, veľká záhrada, každý týždeň zaujímavé aktivitky prispôsobené veku. Prídite na návštevu 🙂

zubkovavila
16. júl 2014

Jasle Simba su naozaj vyborne, dcera so zatom su nadseni, maly sa tam citi ako doma a vzdy sa tesi. A ked som ich videla, bola som nadsena aj ja, su krasne. Tusim stoja 300 eur.

9livika9
11. aug 2014

Simbu odporucam aj ja, sme tam spokojni.

kvetina28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prijatie
2. sep 2019

Zdravím, po vlastnej skúsenosti odporúčame Jasličky Simba
Rodičom, ktorí hľadajú jasličky s individuálnym prístupom, s milým a obetavým personálom jednoznačne odporúčame toto skvelé miesto, s rodinnou atmosférou a prostredím. Naša dcérka tam strávila skoro 2roky, bolo to krásne obdobie, plne zážitkov, veľa sa naučila, dokonca aj chodiť, relaticne rýchlo sme sa vzdali aj plienok, okolo rok a pol. Na dovolenke keď sama ako rok a pol ročná papala, tak ľudia na nás pozerali že ako je to možné 😁 ďakujeme za veľa, my sme boli s manželom šťastní že sme sa rozhodli práve pre tieto jaslicky. Majitelia sa o ne starajú super, sú milí, ochotní, so skúsenosťami. Milovali sme Aničku to bola najlepšia sestrička v jasličkach, kvôli ktorej sme utekali aj do jasliciek. Ale celý personál bol super, deti ich majú radi. Bude nám smutno za jaslickami.