Funguje logopédia počas lockdownu?

stanullka9
27. nov 2021

Chcem sa opýtať stredu mám ísť so synom na logopediu ? Keďže krúžky sú zakázané tak zrejme asik ani logopedia nebude fungovať či ??keď máme ten lockdown ?? Ďakujem

hermionazlesa
27. nov 2021

@stanullka9 nám logopédia v Žiline funguje, patrí to pod lekarov

evka_s
27. nov 2021

@stanullka9 my máme taky ve středu logopedii (TN) a došla SMS že rodiče OTP a dítě se doporučuje otestovat taky, pokur chodí do školky/školky. Ale neruší se nic

stanullka9
autor
27. nov 2021

@evka_s práveže mne žiadna sms nedošla...fuuuha cize aj dieťa test a prípadne rodič mnoho pekne dráha to hodina .🤐

sandri
27. nov 2021

Neviem, kam chodia, ale naša logopedicka normálne funguje. Nevyžaduje ani test.

stanullka9
autor
27. nov 2021

@sandri pani doktorka Paulendova TN )

evka_s
27. nov 2021

@stanullka9 my chodíme na polikliniku (Bittera), možná že vaše to má jinak. My jsme s manželem očkovaní a syn byl dneska na PCR, takže pokud bude negativní a budeme moct jít, nestojí nás ta hodina nic navíc.

horalka1986
27. nov 2021

@stanullka9 logoped nie je kruzok, ale terapia. Alebo vysetrenie normalne. Preco by nemalo fungovat? My ideme v piatok tiez, uplne normalne tak ako kazdy mesiac.

katulienkax
27. nov 2021

No kebyže odo mna chce test za 10 EUR + ďalších 10 EUR za vyšetrenie tak jej poviem dovi dopo a bude mat figu borovú lebo za odmietnutú hodinu príde aj o ďalších 20 euri od poisťovne a možno aj od ďalších rodičov. Tak to rovno zbankrotuje

elizabet173
27. nov 2021

@katulienkax to je síce pravda, ale ty prídeš o jej pomoc a v konečnom dôsledku utrpí najmä tvoje dieťa. Nenapadlo ťa, že chráni, seba, svoju rodinu, ale aj tvoje dieťa a teba? Tiež by si asi nechcela od nej prísť pozitívna, či? A pri výskyte rečových vád u dnešných detí určite nezbankrotuje, žiaľ

bubinko1506
27. nov 2021

Nasa funguje uplne normalne (BA)

sandri
28. nov 2021

@stanullka9 syn chodí v BA a celú dobu pandemie od nás nikdy nič nechcela. Funguje úplne normálne, len ja ako rodič nesmiem sedieť vo vnútri, kým predtým som mohla.

loginexistuje
28. nov 2021

@katulienkax logopedi su obsadeni mesiace dopredu a ak bude brat bez testu zvysuje sancu ze ju niekto nakazi a potom nezarobi nic

stanullka9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanullka9
autor
29. nov 2021

Tak baby nakoniec iba ja potrebujem test 🙂 tak už som na stredu objednaná ďakujem 🙂