Dvojročné dieťa si ma nevšíma

petulik666
8. júl 2016

Ahojte,mam dvojrocne dieta byvam s mojimi rodicmi v jednom .odmalicka som s nim 24 hodin denne venujem sa mu nonstop.nikdy nebol nejak extra nafiksovany,presiel separacnou uskostou a plakaval za mnou.teraz ale babka a babka rano sa zobudi a babka prideme k nej kedze byvame v jednom dvore a koniec nevsima si ma odsacuje sa,ked mu chcem dat pit len babka vsetko len babka.domov vobec nechce ist ,povie mama cau.potom sice pride .ale trapi ma to .nasi su super malemu sa velmi venuju ale ja sa.bojim ze ked bude vacsi tak nebuude chciet bit doma vobec

hettinka
8. júl 2016

bud rada, že sa mu starkí venujú, čo by za to iní dali ... a neboj sa, to su také fázy, ale mama je len mama (vlastná skúsenosť 😉 )

sissy27
8. júl 2016

@petulik666 no práve preto, že si s ním nonstop dva roky 24hod denne, tak je babka vzácnejšia... ale nie je to nič, čo by ťa malo znepokojovať, neznamená to, že ťa neľúbi, alebo že ťa ľúbi menej ako babku 🙂 a buď rada, že medzi malým a starými rodičmi je pekný vzťah, tiež to nie je samozrejmosť...

misel0806
8. júl 2016

Casom ho to prejde,,este bude na tebe zaveseni a ty budes rada ked si aspon na chvilu oddychnes😊

marinablue
8. júl 2016

@petulik666 Je to jedna z vývojových fáz. Maja dcérka keď bola v tom istom veku ako tvoje dieťatko tak mala čisto tatinkovské obdobie. Keď bol tatinko v práci, tak sme fungovali normálne ako zohraná dvojka ale akonáhle sa objavil tatinko vo dverách už som prestala existovať. Všetko musel robiť on. Odo mňa ani fľašu s čajom nevzala, kým jej ju on nepodal. A to sa týkalo ale že úúúplne všetkého. Obliekania, vyzliekania, kúpania, utieranie zadočka.... Ja som si to na rozdiel od teba krásne užívala a tešila som sa aký majú super vzťah 😀 Neboj na láske k tebe sa nič nezmenilo. Len dieťaťu si za celé dni okukaná a hľadá zaujímavejšie objekty.

janickacrazy
9. júl 2016

@petulik666 tak takéto niečo si ja neviem predstaviť ani vo sne, mne nikto ani jedno dieťa nepostrážil, nepokočíkoval, takže u nás takéto dačo absolútne nehrozí, ja by som bola rada, keby moje dieťa išlo k babke aspon na pol hodiny a ja mám veget, mala by si to oceniť, neboj sa, určite ľúbi teba najviac, aj ked momentálne je babka number 1, to ho prejde časom, inak úprimne ti trocha závidím

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickacrazy
9. júl 2016

@miriam11 no to som rada, že nie som jediná, ale zase má to aj svoje výhody, aspon nám ich nerozmaznajú a nekecajú do výchovy, ja už som si zvykla

petulik666
autor
9. júl 2016

a mne to neva ked sa staram o neho len ja praveze ked nie som s nim tam mi je luto , skoda ze to nemame rovnake :D aj dnes amok od babky mama nete, chod prec strasne mi to robi zle ale sak radsej odidem a cakam

livocka21
9. júl 2016

My sme si tym presli...teraz je to tata...😊

petulik666
autor
9. júl 2016

@livocka21 ja uz vobec neviem ako sa mu mam venovat bojim sa aj nieco spravit aby nahodou zas sa nenudil alebo co najhorsie na tom je ze vobec nemam ani naladu na nieco

livocka21
9. júl 2016

@petulik666 co najviac spolocnych aktivit, chodte na kupakisko, na ihrisko, do zoo, na zmrzlinu, do kina a pod a coskoro budes znova ta najoblubenejsia