Dieťa popri externému štúdiu vysokej škole

17. nov 2020

Aky mate na to nazor? Da sa studovat externe a pritom vychovavat dieta?

lenuska9999
18. nov 2020

Všetko sa dá keď sa chce..

zuzanka.zuzu
18. nov 2020

jasne, aj denne... a teraz počas online výučby aj dve školy zvládneš.

viikkki
18. nov 2020

Da sa to

ajka0207
18. nov 2020

Ja by som šla radšej na denné ak ti má kto pomôcť s malým.

oneinamillion
18. nov 2020

Mne sa staršia dcéra narodila v piatom ročníku medicíny. Promovala som s 15 mesačnou☺️ Dá.

nini1010
18. nov 2020

Ja by som povedala ze vsetko sa da,ked sa musi.Naozaj si viem predstavit stravit roky na vyske aj lepsie a pohodovejsie ako s dietatom,to bez debaty.Ale ked je uz babo na ceste netreba zufat lebo v pohode sa to da s babom zvladnut.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciannka83
18. nov 2020

Da sa to. Je to masaker😅

vulka
18. nov 2020

Skús sa opýtať naopak. Dá sa vyštudovať popri deťoch? A jasne, že dá. Aj pri troch. Aj ťažká škola. Nieje to ľahké, ale je mnoho rodičov, ktorí to zvládli.

leuska15leuska15
18. nov 2020

Ja som dala pri dieťati aj denné štúdium, s individuálnym študijným plánom. Manžel študoval externe, pracoval a staval dom, to sme už mali dieťa

tncka
18. nov 2020

Da ale naco si komplikovat zivot ked netreba?

kotulicek
25. nov 2020

Neboj v pohode to zvládneš nemusíš sa báť ja som zvládla tiež ale stredu školu dorobiť 4 ročník a zmaturovat mala som extrémne štúdium učila som sa doma a pred pôrodom som si stihla urobiť všetky skúšky z predmetov a potom z malú má maturitu 😁 poradím ti nič si neodkladaj na poslednú chvíľu a dáš to držím palce

hanka1505
25. nov 2020

Ja cakam tretie bejby a ak vsetko dobre dopadne v lete statnicujem🙂 takze jednoznacne sa da ked sa chce🙂 popritom som este chodila aj do prace🙂