Dieťa pije veľa mlieka. Je to zložením Babylove mlieka?

milivanilka
22. feb 2018

Zdravím žienky.
Začala som kŕmiť môjho mesačného synčeka UM Babylove 1 z DM drogérie.
Malému chutí, no povedala by som, že až príliš. Vypije mi z neho strašne veľa. Mesačné bábätko si často pýta aj 180ml na jedno kŕmenie. Nepríde mi to normálne. Pritom mi ani veľmi negrcká ako od Beby, kaká pekne a pravidelne. Nie je žiadny problém , len tie množstvá mi prídu strašne vysoké. Papá inak cca každé 4 hodiny, nad ránom spinká aj 6 hodín. Vtedy chápem, že si pýta viac. Môže to byť zložením? Že je redšie a preto ho malý pýta väčšie množstvo?
Máte s tým niektorá podobné skúsenosti?
Ďakujem

matafilipova
22. feb 2018

Ahoj, moje dievčatá (dvojčatá) sa narodili niečo vyše 2 kilové a pili toto mliečko a keď mali 5 týždňov, tak na 1 krát vypili aj 130ml (pozrela som si to v zápisníčku)-vtedy denne papali 5-6 krát.
Dnes majú už 4 roky 🙂

milivanilka
autor
22. feb 2018

@matafilipova takže sú tie množstvá asi v pohode. Bábiky pekne priberali ako mali? Nemali problémy s trávením?

pininka
22. feb 2018

Aj my ho pijeme, ale mala ma 10 mesiacov a vypije tak max 120ml, ale do teraz bola kojena,takze to nieje velmi smerodajne. Starsi syn bol od mala na UM a ako tyzdnovy vypil 120ml, a normalne priberal. Nepises ani aku vahu mal ked sa narodil, aj to zavazi.

milivanilka
autor
22. feb 2018

@pininka jo na to som zabudla. Malý mal 3470g. Kojený bol týždeň, potom mi odišlo mlieko. Asi tyzden sme boli na Bebe, no grckal, odvtedy pijeme Babylove

pininka
22. feb 2018

@milivanilka to je taka v pohode vaha, ale ked prospieva a niejemu nejako tazko z mlieka,nechaj to tak. Mozno ozaj potrebuje viac. Mne sa zda ze nasa pije velmi malo mlieka, ale zato z prikrmov by zjedla aj misku. Od mala nepribera nejako zvlast, ale inak je v pohode, ziva aj velmi, v kuse je v pohybe.

marion09
22. feb 2018

aj moja pije Babylove🙂,aj este stale materske i obcas na ranajky kravske.ma 16mesiacov a 10,5kg.

ada309
22. feb 2018

A ake mlieko davas?? Lebo je bebylove PRE(to je na dokrmovanie popri kojeni, je redsie a aj na krabici pišu, ze mozno davkovat Bez obmedzenia) a je bebylove a babylove BIO.. Tam su trosku rozdiely v zlozeni(tu je vhodne sa drzat davkovania, neprekrmovat) ..
No mne sa zda, ze naozaj ti vypije viac.. Moja ma teraz 10 mes a vypije mi bebylove Bio 150ml Max 180ml..
Ale zas ona je slaby jedak od narodenia..

Inak take mesačné babo ma vypit 700 - 900 ml za den, tak si to Skus rozratat.. Zrejme sa tam zmestis, ale to je naozaj orientacne..

kallanchoe
22. feb 2018

No môj bol síce dojčeny do 1.5 r, ale prvý mesiac som dokrmovala sem tam , lebo trvalo asi mesiac kým sa mlieko rozbehlo. Po dojčení niekedy vypil aj 90-120 ml. hlavne večer. Ale mne nevydržal 4 hodiny ani náhodou prvé mesiace bol hladný každé 2 max 3 hodiny. Bol veľký hlados ☺️. Mne sa len tie 4 hodiny na mesačne babo zdajú veľa, ale každé dieťa je iné. Svoje som nikdy neobmedzovala koľko chcel toľko som dala. Ked nemá z toho žiadne problémy a prospieva, tak je to ok podľa mna

milivanilka
autor
23. feb 2018

@ada309 je to obyčajne Babylove. Malý mi pekne kaká, vygrcká minimum, skôr mi to teda príde, ako keby to len vypúšťal z pusy.

matafilipova
8. mar 2018

@milivanilka všetko bolo o.k. 🙂

lubik87
17. mar 2018

Až ti vypúšťa z pusy a mlieko nieje natravene znamená že ho má v brušku navyše 🙂 to nieje grckanie