Detské jasle Safarri v Podunajských Biskupiciach

zojka78
26. mar 2013

Ahojte dievčatá, nemáte niektorá skúsenosti s týmito jasličkami v Podunajských Biskupiciach? hľadala som o nich na webe, ale našla som iba ich stránku, žiadne konkrétne recenzie....Rozmýšľame nad umiestnením nášho drobčeka do týchto jasličiek, boli sme sa tam aj pozrieť, ale zaujímali by ma aj vaše prípadné skúsenosti alebo odporúčania....za každý príspevok ďakujem 🙂 😉

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojka78
autor
1. apr 2013

@111bublinka111 ďakujem za tip, určite to pozriem 🙂

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelasno
11. mar 2014

SKOLKA V BRATISLAVE MONTESSORI, ARTDIELNA, ROZVOJ EMOCNEJ A INTELEKTOBEJ INTELIGENCIE,ANGLICTINA, LOGOPEDICKE HODINY ATD...len 290 EUR MESACNE AJ SO STRAVOU, PODUNAJSKE BISKUPICE 😉 viac info do RP

januvia
28. apr 2014

Pridite 8. maja 2014 na Den otvorenych dveri do novootvorenych jasliciek Simba v Podunajskych Biskupiciach v pokojnej tichej ulici, krasny domcek, maly kolektiv deti, skuseny personal, fajn cena 🙂 www.jaslesimba.sk

nikitaf
28. apr 2014

@zojka78 ahoj, tak ti napisem ake mame my skusenosti. Dcerka tam zacala chodit v oktobri 2009 (mala rok aj 1 mesiac). Zo zaciatku bolo vsetko uplne super. Aj malej sa tam pacilo, rychlo si zvykla a ja som bola spokojna. Problem nastal ked sme si z plavarne doniesli taku neprijemnu chorobu, co jej museli srabat take hnusne vyrarzky a velmi ju to bolelo. Bola som s nou doma a ked sa pocikala alebo pokakala do plienky tak ju to stipalo tak kedze uz mala dva roky zacali sme nocnikovat. Islo to uplne super a ona vedela ze je to lepsie tak sme po vyse mesiaci doma bez problemu cez den chodili na nocnik. Poprosila som v jaslickach nech ju davaju na nocnicek ze uz sa pyta. Po par dnoch ale dcerka opat plne vykonavala potrebu do plienok... bola som z toho na nervy pretoze opat sa jej zapalil zadocek. Navyse o 4 mesiace mala nastupit do skolky ako 2,5 rocna. To sa vsak asi nepacilo pani riaditelke. Plienkovane dieta nevezmu do skolky a jej sa sypu peniazky. Opat sme boli 3 tyzdne doma a znovu sme pekne chodili na nocnik, ziadne stresy, uplne v pohode. Ked som ale pani riadietlke opat prizvukovala ze nech ju daju na nocnik, tak ma obvinila ze stresujem dieta, ze nie je na nocnik este zrela!!! A to bola kvapka, kedy som ju tam viacej nedala. Nasli sme ine jasle (vesela vcielka) a tam nam vysli v ustrety (a to tam nakoniec chodila len 2 mesiace!!!) a dcerka viacej do plienok cez den necikala. Takze osobne ti to neradim, ale tak zalezi. Osobne si myslim ze viacej ako o deti im ide o zisk co je smutne 😒 tot moja skusenost

zojka78
autor
29. apr 2014

@nikitaf ahoj, som veľmi rada, že si napísala, no my sme sa nakoniec rozhodli tam malého nedať, mali sme síce už vypísanú aj prihlášku, aj sme ju tam išli odniesť, no v poslednej chvíly sme sa rozhodli pre iné jasle, lebo nás s prihláškou vybavovala jedna z učiteliek zo Safari a jej prístup sa nám natoľko nepáčil, že sme si povedali, že tejto ženskej veru do rúk nášho malého nezveríme.....tak vidím, že sme sa nakoniec rozhodli dobre a nemusíme ľutovať 😉 ďakujem za príspevok, aspoň aj pre ďalších rodičov je to ďalšia info, ktorá im možno pomôže pri rozhodovaní 🙂

januvia
15. júl 2014

Ahojte odporúčam JASLE SIMBA v Podunajských Biskupiciach, malý kolektív detí max 8, deti nestresuje veľký počet stále nastupujúcich a odchádzajúcich detí, lepšie sa poznajú, tešia sa na seba. Majú k dispozícii rôznorodé hračky, útulnú herňu a hlavne veľkú záhradu na šantenie. Je to krásny domček v tichej ulici, kde im nič nechýba. Non stop majú zdravotnícky dozor a pravidelné náučné a rozvojové aktivity pod dohľadom skúsenej špecializovanej pedagogičky. A hlavne - sú šťastné 😉

zubkovavila
16. júl 2014

Vrelo odporucam jasle Simba, su naozaj nadherne, vnuk tam velmi rad chodi.

9livika9
11. aug 2014

Ja sa pripajam k zubkovej vile, Simba su vyborne jaslicky, adaptacia perfektna, na dvore maju kopec atrakcii. Sme maximalne spokojni.

veronikakajka
8. jan 2015

@michaelasno mozete mi napisat viac info o tych jaslach.dakujem

328
18. feb 2015

odporucam jaslicky Safarri, velmi mile ucitelky aj pani riaditelka.
Cena je prijatelna, teraz su to uz jaslicky s mini skolkou. Chodte sa tam pozriet.

janka7658
19. feb 2015

Ahojte 🙂 som tu nová a na túto debatku som narazila úplne náhodou a neverím tomu čo tu čítam. Môj syn jasle Safarri navštevuje už druhým rokom a teda nič z toho čo tu spomínate som nemala možnosť zažiť. Práve naopak. Príjemné jednanie, drobec tam chodí strašne rád a sám sa na popud personálu začal pýtať na nočník aj doma. Čo mne vyhovuje úplne najviac je domáca kuchyňa a nie nejaké dovezené umeloviny čo bol jeden z dôvodom prečo som sa prvotne pre tieto jasle rozhodla. Príjemne čísté prostredie a ako veľkú pomoc momentálne považujem "mini školku" nakoľko drobček už bude mať 3 roky a nemusím hľadať školku. Keď toto zariadenie vyhovovalo deťom celebrít nevidím dôvod prečo by nemalo vyhovovať niekomu inému. Jasné vec názoru a skúseností ale tie moje sú veľmi dobré a keby mám ďruhé dieťa určite by som ho zverila opať do rúk učiteliek ktorým by som chcela aj touto cestou poďakovať za môjho synčeka z ktorého spravili riadneho gavaliera 🙂 možno si to tu aj čítavajú

prejsovam
12. mar 2015

@michaelasno

ahoj, prave sme v stadiu hladani skolky ( Montesorri ) , dcerka bude mat v aprili 3 roky a riesime sukromnu lebo do statnej mozeme umiestnit malu az v septembri. Mozes mi prosim dat nejake blizsie info, rada by som sa tam pozrela, Byvame v Biskupiciach, Dakujem. Miriam