Detské centrum Zámok hier v Rači

sedula1
19. feb 2012

Caute baby, budem velmi vdacna za vase informacie, ktore mi date o tomto sukromnom detskom centre v raci. Zvazujem kam s dietatom, ktore nema este 3 roky. V statnej skolke nemam asi sancu, tak asi nieco sukromne na prechodne obdobie. Co poradite? Myslite, ze je dobre vyskusat na cca 4 - 6 mesiacov na prechodne obdobie takuto skolku (kedze ina moznost nie je) a potom prejst do statnej skolky? Ake mate skusenosti so zvykanim si v jednom kolektive, v jednej skolke a po par mesiacoch prechod do druhej? Dakujem za vsetky prispevky 🙂

barborkanovotna
15. apr 2012

S touto škôlkou som nadmieru spokojná,malý tam chodí,vždy sa tam hrozne teší.Majú tam veľmi dobré a hlavne kvalitné učitelky-stále robia nejaké aktivity,tance,malý sa tam naučil vela basničiek,až som nechcela veriť že sa mu tak jazyk rozviazal.Riaditelka milá-je tam vždy od rána do obeda,takže ju zastihnete, majú velký dvor s preliezkami čo je super.Malý tam najviac miluje trampolinu.Priestory nádherné,veľa hračiek,teraz chodia aj na plavecký krúžok,minule mali zvieratká v škôlke-zajačiky,škrečky,malý bol z toho vo vytržení.Odporúčam,je to rodinný dom ,čiže tichá pekná lokalita,každý den su aj na vzduchu

lenusiatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janna_1
30. máj 2012

Moj maly tam chodi už rok a sme velmi spokojni. Majitelka ako aj 2 pani ucitelky su uzasne zeny, ktore to s detmi vedia. Maju dostatok aktivit, pohybu, urcite sa tam nenudia a nie je to odkladisko deti a len job pre majitelku. Je z nej citit ze to co robi, robi z lasky k detom. Rano nezazivame ziadne place a po skolke sa este musime hrat na dovre aj do 17.00, co sa mu nechce odist 😀 . Maleho srdcovka je, ked pride do skolky babkove divadielko, to si odratava kolko X sa este vyspi. Stale chodi domov s novymi a novymi hrami, napadmi, vykresmi, basnickami, pesnickami ... Mne bude za touto perfeknou skolkou velmi luto, (od septembra maleho caka statna), pretoze odchadza prevazna vacsina starsich deti cca 3 rocnych, tak uz by sa tam medzi malinkymi nudil.

janna_1
30. máj 2012

a este som chcela napisat ze pozdravonej stranke je na tom syn, od kedy tam chodi vyborne, pretoze za ten cely rok nebral ani raz ATB, co pred tym ked chodil na Robotnicku do jasiel ich bral kazdy mesiac. Jasne ze sa obcas vyskytnu sople a kasle, ale vyzdy to preslo po tyzdnovom domacom lieceni bez atb, co ma velmi tesi.

lenusiatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz