Detské centrum Srdiečko v Petržalke. Máte skúsenosť?

lupen
18. mar 2012

Chcela by som dat svojho skoro 3 rocneho syna do DC srdiecko v Petrzalke. Nemate niekto osobne skusenosti ? ake su ucitelky, ci ste spokojni .... atd. Dik

lalunna
19. mar 2012

syn tam chodil cca tristvrte roka, nemam co vytknut, vynikajuci pristup, bola som spokojna

nnell25
20. máj 2012

chcela by som ozivit tuto temu, nechodi tam niekto do tohto centra, ze ako ste spokojni?velmi by mi to pomohlo v rozhodovani

jozefine
31. máj 2012

Aj my sa rozhodujeme.. tiez by nam pomohli nejake referecie.. skusenosti??

kikina84
26. feb 2013

ake su tam ceny? nemaju nikde cennik na stranke..dakujem

finuska
21. sep 2016

Dc Srdiecko mozem len v dobrom odporucit.

sasula8892
29. sep 2016

@finuska prosim vas viete mi povedat cenu? Lebo na stranke ju asi nemaju 😳 Dakujem

cajovakonvica
1. júl 2017

Ahojte, nejaké aktuálne referencie na detské centrum srdiečko ? vďaka 🙂

finuska
18. aug 2017

@cajovakonvica Syn mi akurat v Srdiecku konci,boli sme velmi spokojni, hlavne s pristupom uciteliek,co je pre deti a pre mna urcite to najpodstatnejsie,aby sa do skolky tesili. Takze odporucam 🙂

cajovakonvica
1. sep 2017

@finuska keďže neodpovedáš do pošty, spýtam sa tu 🙂 Ako rieši škôlka stravu ? Na stránke to majú príliš všeobecné 🙂 A čo krúžky - sú pripravované externe/interne? Navštevujú s deťmi galérie, výstavy či iné podujatia ? Vďaka

finuska
1. sep 2017

@cajovakonvica ahoj,prepac,nevsimla som si postu... stravu im dovazaju, kruzky robia ucitelky - tanecna,dramaticky kruzok,2x anglictina Hocus Lotus a vytvarna. Boli napr. v zoo, divadlo chodi k nim, takisto aj koniky aj ine zvieratka v priebehu roka ...

haimi
6. sep 2017

@finuska vies prosim napisat, aka je cena? Dakujem

misa1707
26. feb 2018

@finuska ahoj chcela by som ozivit temu ako prosim ta prebiehala adaptacia u vas? Dcerka tam nastupuje a viem len tolko ze prvy den tam bude iba hodinu a nevirm co ocakavat dalej ;) za aky cas je tam uz cely den?