Albi pero - skúsenosti

barbie00
8. aug 2023

Mamičky akú máte skúsenosť s Albi perom? Kedy sa s tým deti vedeli vyhrať a zabavilo ich ? Je to vhodné pre 1,5 ročné dieťa? Totižto syn je riadny knihomoľ a veľmi ho bavia zvukové knižky tak zvažujem mu to ako darček 🙂 + ktoré knižky odporúčate?

vev12345
8. aug 2023

@barbie00 ahoj, my máme dvojročného... Albi pero sme mu kúpili keď mal cca 1,5 roka, bavilo ho to už vtedy a baví doteraz. U nás je najobľúbenejšia knižka Rozprávkové učenie 🙂

bbebe
8. aug 2023

kludne kup a keby daco, nepokazi sa to 🙂 u nas to tiez fici. ked to bolo nove tak uplne ze nonstop sa s tym hrala

araavdva
8. aug 2023

U nás napríklad dcéra od malička knihy zbožňovala akékoľvek.
Dostala Albi pero a po prvom raze ho odložila a predala som ho o 5 rokov.
Ju to vôbec nezaujalo. Radšej si vzala vždy klasickú knižku. Kupovala som jej veľa od svojtky tie okienkove.

anavixy
9. aug 2023

Za mna ano, moju velmi bavilo hned od zaciatku, dostala ho na vianoce a v novembri mala rok (ja som sa ho uz nevedela dockat tak ho dostala pomerne skoro), ale treba zvolit spravne knizky, takze hlavne pesnickove, hovoreny text urcite nezaujme. Spievanky 1,2, Spievankovo idu u nas denne a ma rada aj tie mensie zlte knizky (rocne obdobia, zvieratka..), na narodeniny ma nachystane anglicke pesnicky 🙂 Rozpravkove ucenie mam tusim tiez kupene, tak vyskusame aj to 🤩

vani190493
9. aug 2023

@barbie00 albi pero za mňa najlepší darček, ako píšu kočky, treba správne zvoliť knihy, príklad : nekúpim ročnému dieťaťu morské dobrodružstvo. Ešte dodám, ako trojročna mala rada 🦕, Tak som jej kúpila kúzelné čítanie dinosaury a vôbec ju nechytila, veľmi slabá kniha.

banalu
9. aug 2023

Nasa dostala albi pero ked mala nieco vyse roka. Museli sme jej pustat spievanky 1,2 a stale som jej ukazovala ako na to... teraz uz vie aj sama, ma skoro 2 roky. Ma aj take pexeso so zvieratkami, tak to ju teraz najviac bavi - pusti si zvuk zvieratka a uz krici co bude na druhej strane a potom este skontroluje ci mala pravdu 😂😂😂

maryetta
9. aug 2023

Moji maju dlho. Striedaju si vacsie aj najmensi. On ma spievanky. A ako 2-rocny dostal spievankovo. To ma v rukach ozaj najcastejsie.

sajmonka_1216
9. aug 2023

@barbie00 aj ja plánujem mojej kúpiť na vianoce, bude mat vtedy rok a 8 mesiacov 🙂 naše deti ktoré učím v ms to majú v triede a radi sa hrajú, tie malé najmä pexeso zvieratkove

gabika108
20. okt 2023

@vev12345 ahoj a aké dobre kúpiť na začiatok pre dvojročnú rozmotaj si jazýček alebo zábavné učenie?

vev12345
20. okt 2023

@gabika108 ahoj, rozmotaj si jazýček nemáme, tak neviem úplne poradiť ... Ale rozprávkové učenie je super a u nášho má úspech 🙂 a aj Spievankovo je krásna knižka 🙂

anavixy
20. okt 2023

@gabika108 spievankovo alebo nieco ine pesnickove, rozmotaj si jazycek je take logopedicke, podla mna na zaciatok nie, ked to chces v sade s perom tak radsej to ucenie

gabika108
20. okt 2023

@anavixy tak práve to ze pero nemáme musíme kúpiť sadu a neviem akú

gabika108
20. okt 2023

@vev12345 ďakujem za radu o spievankovo mam záujem len prvé musím kúpiť sadu s perom

anavixy
20. okt 2023

@gabika108 ja som kupovala minule vianoce tu sadu s ucenim, este sme knizku nepouzili (teraz bude mat 2r), ale prislo mi to ako najlepsia alternativa z ponuky… tiez sa chystam knizku vytiahnut coskoro 🙂

akzuzs
28. jan 2024

Ahojte maminy...poprosím poradiť s Albi perom...malému som tam stiahla pesničky...ako môžem tie pesnicky klikať medzi sebou...chce počúvať Tubu od Spievankova ale je až štvrtá v poradí...pred tým má 3 od Fíha tralala...ako to s tým perom preklenúť?

gabika108
29. jan 2024

@akzuzs dobrý večer kde ste sťahovali pesnicky ? Ďakujem

akzuzs
6. feb 2024

@gabika108 normálne z YouTube do PC a potom do pera...sťahovala som vo formáte MP3....