Aký darček na 1. narodeniny pre dievčatko?

annie13
17. jan 2011

Chcela by som jej nieco pekne odrazadlo, hraci stolik, FP psika mame co ste dali vasim dievcatkam?

ivett1
17. jan 2011

ahoj...nasa dcerka okrem ineho dostala v tom case velmi popularneho ruzoveho ponika (my little Pony) so zvukmi a slovnymi spojeniami 😉, aj trojkolku (konika) s vodiacou tycou, klasika- babatko na hranie...riekanky FP...

natalia777
17. jan 2011

odrazadlo, babiky, oblecenie 🙂 knihy 🙂

jarunka111
17. jan 2011

Domček 😉 možno aj pre bábiky, ale mám na mysli domček na hranie pre malinkú 😉 Ja som domček vyrobila a je to tá najlepšia skrýša a zábavka pre všetkých. Malý nás tam "nasáčkuje" a on behá okolo domu a teší sa, že my sme dnu a on si môže bežkať. No sranda veliká 😀 😀 😀

skybaby
17. jan 2011

FP ma taky domcek myslim ze sa to vola happy sounds home ... ja som ho vtedy nezohnala, tak mame nieco podobne z dracika a velmi ju to bavi 😉

weiya
17. jan 2011

priklanam sa k tomu domceku 🙂 nasa mala dostala na vianoce a je s neho velmi stastna,pekne sa tam prehra 🙂 domcek zabera sice kooopu miesta ale za to aku ma mala s neho radost to stoji 🙂 ked nie ddomcek tak napr. stan- ten zaberie menej miesta my mame tento http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... a je paradny 🙂

juliankaaa
17. jan 2011

nasa dostala odrazadlo FP a tomu sa tesila najviac....domcek-stan sme dostali teraz na vianoce a tiez je super

burina111
17. jan 2011

kočík a bábiku do neho

traktor
17. jan 2011

mam teraz chalana ale mala som male aj baby.. 😉 .kuchynka. kocik + babika, stan + lopticky..je to vyborna vec, vecne sa tam hra, trojkolku, ..nasim sa velmi pacila babika a bola v takom ruksaku..tu potom nosili vsade...je toho teraz kopu, su naozaj krasne hracky...keby tak bol este sponzor 😀 😉 to by bolo..

bibka333
17. jan 2011

ja si myslim že domček pre ročne dietatko je skoro my sme dostali toto a vyhrali sme sa https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bibka333/alb...

palomka
17. jan 2011

nasa dostala odrazadlo take princeznovske z dracika, kocik, trojkolku, taky televizorik co sa natiahne a idu zvieratka tamad.....ale najviac sa tesila kociariku 😀 .
psik zaujme skor starsie dietatko ako 1rok. synovec sa s nim zacal hrat ked mal 3 roky, ked tomu zacal viac rozumiet

kepassa
17. jan 2011

mala dostala kocik baby born a babiku baby born taku malicku od roka nehrala sa s nou sice velmi ale mala radost, hrali sme sa spolu, teraz sa s babikami hraje viac od dvoch rokov, dostala oblecenie, hracky od krstnej, s kuchynkou sa tiez nehrala az tak od druheho roka, odrazadlo sme pouzivali len do roka potom chodila s pomocou a potom uz sama a nebol priestor nan tak sme ho zrusili, podla mna super vec, ktoru vyuzijete aj mala je stan, ma taky princeznickovsky ruzovy, rada sa v nom hrava, zaroven tam skryjete hracky, kupeny v draciku, odporucam 🙂

kejtty
17. jan 2011

a pre chlapčeka ??????? odrazadlo aj stan sme dostali na vianoce... napada ma uz len tatrovka 😀
Ocko chce kupit,aj pieskovisko na dvor - take umelohmotne, co sa zatvara, myslim ze je to dobry darcek aj pre baby aj pre chalanov... 😅

ichbinich
17. jan 2011

Lego Duplo aj pre chlapcov aj pre dievcata, pre dievcata maju napr. zoo, gazdovsky dvor atd, kopu zvierat.
@ kejtty: To pieskovisko je super napad (ked mate dvor).
Na Vianoce dostal moj chlapec este Bobby Car - odrazacie auto. Este sa sice odrazat nevie, ale nauci sa 😉
Este su zaujimave hracky - puzzle, co sa davaju rozne tvary do zodpovedajucich otvorov, kocka do stvorcoveho otvoru atd. Tych byva kopu od roznych firiem, z umlelej hmoty aj z dreva.
Kocky (drevene, roznych tvarov), co sa daju skladat vezicky, domceky atd. Dalej take kuzele zlozene z kruzkov. Lopty, auticka, bublifuk... A vsetko, co blika a robi nejaky hluk 😀 (ale davajte pozor, aby sa to dalo vypnut alebo aspon vybrat baterky, hihi).
Dostal aj farbicky, ale viac ho momentalne zaujima obal a malovat po zemi a nie po papieri 😀
Pekne knizky - leporela su tiez velky hit, stoji pri gauci a pozera, najlepsie su take, kde sa na kazdej strane nieco deje. Odkedy sme leteli, pozera furt stranku, kde je letisko 😉
Este odporucam hracky do vane, pohariky na prelievanie a tak. V Tescu mali takeho tucniaka, da sa mu naliat voda do hlavy a potom vyteka a plni mu maslu pod krkom a potom sa prevrati a toci sa koliesko... Stalo to asi 6€ a paci sa mu strasne.
No a najepsie hracku su casto napr. balik verckoviek, varecha, konzerva, poharik, teda "nehracky".

ludka140281
17. jan 2011

nase dostali velku kuchinku,zehliacu dosku,pracku......proste budu ako maminka 🙂 aj v noci tam zachadza starsia dcerka..vraj da prat a ked sa zobudi povesia 😀

dara76
17. jan 2011

My sme kupili hovoriaci hrniec od fp a bola nadsena

janinah
17. jan 2011

všetko pokúpite hneď,3ročné majú pomaly všetky možné hračky a potom čo ďalej? 😉 na 1.rok stačí napr. lopta,knižka,drevená vkladačka,bubon...

ikke
17. jan 2011

pre dievca kocik, pre chlapca vozik na kocky - oboje dobra pomocka pri prvych krokoch 😉

janka1874
17. jan 2011

veru nestreba si všetko vystrieľať hneď a potom sa už somariny musia nakupovať lebo 3 ročná bude mať všetko
stačí nejaká maličkosť aj keď pre rodiča je to obrovská udalosť že má bábo rok ale to si to stejne neuvedomuje čo dostalo a podobne ale už také 3 ročné dieťa presne vie čo chce a zapamätá si to
my sme teraz našej ročnej kúpili drevené puzzle nejaké oblečenie a tuším knižku a aby mala aj nejaký odvoz tak kolobežku ale aj to len kôli staršej sme kúpili

susik77
17. jan 2011

od nas dostala verca auticko od Chicca - quatro, od mojho brata babiku a od sestry kocik pre babiky

diankamoja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz