Aký darček k 2. narodeninám pre dievčatko?

winona24
20. júl 2010

Blížia sa 2 narodeniny našej princeznej a ja naozaj netuším čo jej kúpiť. 😝 😝 verím,že mi dáte inšpiráciu 😉

jessicax
20. júl 2010

@winona24 my sme oslavovali dcerkine druhe narodeniny teraz cez vikend, dostala kuchynku a babiku, ktora pije mliecko, place, smeje sa, povie mama atd a velmi sa potesila. Babiku so sebou nosi vsade 🙂 😀

mywiel
20. júl 2010

Ja som kupila mojej toto... 😉 Lego Duplo elektricky vlacik 🙂 uz ma aj ten domcek s rodinkou a vie sa s tym hrat celé hodiny sama, je to od 2ch rokov. 😉

bakatuska
20. júl 2010

my sme kupili tiez kuchynku a mala od vtedy vari a variii 😀

traktor
20. júl 2010

tiez sa priklanam ku kuchynke, u nas mala velky uspech a baby drzala veeeeelmi dlho, potom sme uz len dokupovali riadiky a prislusenstvo...mali sme ju v kuchyni a ked som ja varila, tak varili so mnou 😉 ..alebo babiku babatko, teraz je velky vyber , z roznymi funkciami, kocik..alebo co vies , ze ju bavi...ak rada kresli, tak kufrik z roznymi farbami...

maggie2
20. júl 2010

No my sme taký prípad. 😠

Dcére som odmalička kupovala hračky od výmyslu sveta. Má všetko možné Lego duplo, hracie konzoly, XX barbie, XX zvieratiek Schleich , kuchynku, riadiky, puzzle, kocky ale i tak sa najradšej hrá s čínskymi plastovými koňmi s tými farebnými hrivami, alebo ešte lepšie s kameňmi čo vonku nájde, s kusom starej gumenej hadice, s konárikmi či plastovými vrchnákmi od minerálokových fľaší. No hrôza.

Čo by som za tie hračky ja dala v jej veku a ona sa hrá s krabičkami od lentiliek a s haraburdami. 😝

pancake
20. júl 2010

nas maly mal pred dvoma tyzdnami narodeniny a kupili sme mu bicykel. 16-ku velkost. a na nase prekvapenie /mysleli sme ze mu bude velky/ uz sa bicykluje sam .teda iba s pomocnymi kolieskami. mysleli sme si ze az tak buduci rok pochobi ze treba slapat. a on to pochopil za tyzden. 🙂

usenexa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka.s
1. mar 2011

ahojte, otvaram temu znova, kedze su tu uz postarsie prispevky a ja mam teraz aktualny problem 🙂
Mate nejake nove tipy? moja bude mat cochvila 2r a neviem co vybrat. Trojkolku, taku na tlacenie mame, takze bicykel nie. Rozmyslala som Duplo domcek, len neviem ci by sa zahrala - dlho ju nic velmi nebavi. Este ma napadlo odrazadlo na 2 kolieska, ale to je zas asi este skoro, ci nie? Poradte........

jasminet
1. mar 2011

@kristinka.s my nasej rozmyslame nad zahradnym domcekom, takym plastovym. polku leta a vikendy od jara do jesene travime na chalupe, takze to asi vyuzije najviac. pripadne kuchynku, taku poriadnu velku nech nam nieco obcas uvari 😉 😀
este mi napada kocik pre babiky ak nemate - nasa dostala teraz len tak...

smarti
1. mar 2011

my sme pred 3 rokmi kúpili našej vtedy dvojročnej dcére detský klavír, nebola to extrémne drahá hračka, ale doteraz sa s ním ( s prestávkami ) hrá a dokonca je stále funkčný, my nekupujeme drahé darčeky a veľa, lebo okrem nás rodičov dostáva ešte od babky a dedka (2x), od krstnej, od 2 tiet a väčšinou si potom ani nepamätá kto jej čo dal.

bec
1. mar 2011

My sme k druhemu roku kupili postielku pre babatko a babatko. A k Vianociam sme kupili kuchynku (mala vtedy dva roky a 4 mesiace). A hrava sa s tym stale.

danielik79
1. mar 2011

naša na dva roky dostala hojdačku bábu a loptu.

ivett1
2. mar 2011

ahoj...nakukla som do fotoalbumu a dcerka k druhym narodeninam dostala klasika-knizku (u nas musi byt 😀 a nielen na meniny alebo narodeniny... ), babatko v prenosnej taske, plysaka psika, dreveny vlacik- skladacku 🙂 , doktorsku sadu, cajovu supravu a babiky baletky- dve Elly 😉 (pravdaze od celej nasej rodinky 🙂 )

murinka
2. mar 2011

nasa ma hraciek viac nez dost,niet ich kde skladovat takze na narodeniny ziadne hracky nedostane ale dostane novu postel 😵

diankamoja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tajka1986
27. feb 2015

Ahojte maminky,moja dcerka bude mat pomaly 2.rocky a my nevieme co jej kupit. Rada vari,ale kuchynku a riadov ma kopeec. Kedze darceky dostava od celej rodiny,vacsinou sa v zdy dohodneme co jej kto kupi aby dostala od kazdeho nieco ine. Nemusi to byt drahy dar,mila knizka ktora vase deticky zaujala aj nieco naucila,nwjaka skladacka aby sme sa zahrali aj my s nou,rada to stavia ale aj bura 😀. Fakt neviem. A tiez ma rada zvieratka. Babiky mame ale nic dxtra zatial,myslite ze uz je dost stara na barbie a pod.? Som zufala🙂

extrate
27. feb 2015

táto knižka má dlhodobý úspech u nás. sú tam všelijaké zvieratká rozdelené podľa toho kde žijú a sú pekne nakreslené a ku každému je aj kratučká básnička.
http://www.martinus.sk/?uItem=150244
@tajka1986

olivka26
12. jún 2015

tajka1986 a co tak nieco taketo 😉
alebo stan s tunelom napriklad...

lenatali
3. júl 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Keď tak zaspomínam, naša princezná na druhé narodeniny dostala kočík s bábikou, skladačku a knižku s hračkou My little ponny. Objednávali sme ju z egmont. cz a mala vačší úspech ako kočík. S tým poníkom aj spávala 🙂 🙂

axaris
18. júl 2015

Ja mojej malej kupim zrejme poriadne odrážadlo...už také to ozajstné🙂
Ju hračky vôbec nezaujímajú. Celé dni len číta knihy:D

l3yla
18. júl 2015

Lego 🙂

evi_b
14. aug 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.
brumka
14. aug 2015

starsia dostala k 2r bicyklik s pomocnymi kolieskami a pekne slapala hned na nom, druha v 2r este nevedela slapat dostala odrazadlo (taky ten first bike )

michala11111
18. aug 2015

Ahojte ja plánujem mojej kúpiť taký veľký plastový stolík so stoličkou na kreslenie

frederika887
16. dec 2022

Lego, bábiku, knižku a úplne top je nejaké dobré odrážadlo, dieťaťu dá super základ pre bicyklovanie, naozaj odporúčam.