Ako zabaviť mesačné bábätko?

7. aug 2022

Ahojte, co sa da robit s takym mesacnym babatkom ? Myslite ze je vhodna hrazda s hrackami ? Citala som ze moze sposobit skulenie, tak zvazujem ci ano ci nie...Teraz mame taku knizku so zvieratkami a vyzera ze sa s tym zabavi aj na polhodinu, len mi jej je trochu luto ze ju iba tak necham polozenu samu, ale ocividne sa jej knizka lubi lebo si dost obzera, obcas jej len prehrniem stranku 😀

adya
7. aug 2022

Mesacne babatko este vidi velmi rozmazane a neroznava poriadne farby. Stacia max kontrastne karticky alebo nieco jemne sustave do rucky. Hrazdu trosku neskor,ale taku klasicku,nie tie prekrizene a zo zaciatku vesat max jednu hracku

autor
7. aug 2022

@adya a preco nie prekrizene, co je na nich zle ?

danieladugard
7. aug 2022

Normalne by som dala babo na hraciu deku, okolo ciernobiele karticky, zapla hudbu.. to je skvele, ze je spokojne a nemusis byt stale pri nom. Dcera bola takato, takze som ju mala napr v nosici, a chodila som na nakupy, prechadzat sa, na turistiku do nosica som ju vzala, kavickovala som.. 🙂

dagmarovita
7. aug 2022

Prvy rok zivota sa tvori fyzicka vztahova vazba, milo sa mu prihovaraj, bud mu nablizku, nech ma naplnene svoje potreby v jeho veku, dieta sa nenudí, nepotrebuje sa zabavat, spoznava svet a to bude este paár rokov, prirodzeny vyvin..hmat, sluch, oci sa vyvija do 6 rokov alebo tak, to nepotrebuje, do roka vobec ziadny teldvizor a monitory, to skodi mozgu, mas taku knihu vybornu ale to uz je do roka zivota, psychologia dietata do jedneho roku alebo tak dajak, tam je vsetko potrebne, potrebuje bezpecie,....
https://www.martinus.sk/?uItem=441765