Ako sa zbaviť plienok a mlieka počas obeda?

dievcatko9155
13. apr 2014

Ahojte mamičky,,potrebovala by som od Vás radu,,od vás ktoré to máte za sebou a to je odučanie od plienok,,aspon teda na obed kedže od septembra ideme do školky,,a takisto aj od mliečka,,kedže moja mala,,vie cikat pekne do zachoda,,nebojí sa ,,len vždy sa vykaka do plienky pred spaním,,proste ako vypije mliečko tak jej to asi niako potlačí,,a vtedy sa vykaka,,aj ked sa snažím aby sa pekne napapala obedu,,aby nemala potrebu papat mliečko stále si ho píta a bez toho nechce spat,,,ak máte niake zaručene rady,,alebo triky ako íst na to sem s nimi budem vam vdačna,,,akos a teda zbavit mliečka a plienky na obed ,,, 🙂

mili7
13. apr 2014

@dievcatko9155. Ahoj. Kebyže nejde v septembri do škôlky, tak by som to mlieko neriešila, ale keďže v škôlke jej v tomto vyhovovať nebudù (pokiaľ ovšem nejde do skromnej,kde vyhovejú akýmkoľvek požiadavkám), tak by som jej ho proste nedala. Zvoľ nejaký rituál, ktorý budete dodržiavať každý deň a nakoniec si zvykne. Ja malej (tiez ju chcem dať od jesene do škôlky) dám obed, ideme si umyť zúbky, na záchod, do pyžamka a spať. V podstate to myslím takto funguje aj v škôlke. A mozno sa Ti týmto vyrieši aj spanie s plienkou.

ellca123
14. apr 2014

to kakanie musite vy ustriehnut a ked vidite na tvari ten sustredeny vyraz,hned dajte na nocnik,my sme potom vykone chvalili akoby vyhrala olympiadu
v najhorsom dáte do skolky plienku a oni vam oducia /nezabudnite nabalit nahradne oblecenie v pripade nehod