Ako riešiť hysáky ročného dieťaťa?

katches69
6. okt 2023

Ako riesit hysaky rocneho dietata? Kazdy jeden vecer nez sa ide uspat (rozumej- uspavame v kociku, ma 2 spanky), chyta strasne hysaky. Rano ked ide na prvy spanok, ok, neplace zaspi. Aj poobede este dajme tomu. Ale vecer? To je katastrofa, uz mi dochadzaju aj nervi aj napady. Ani uspavanie, polozenie na postel. Spievanie, pustenie uspavanky, najedena, prebalena. Absolutne nic. Par dni dozadu sme boli u dr ma trochu zapalene uska, ok chapem mozno aj preto je taká, alebo aj zubky ju mozu trapit, ale toto je extrem uz. Nikdy to nerobila.
O mudre komentare nestojim, je predcasniatko, este az tak vela nerozumie ako niektore rocne deti, takze je to este tazsie.

jjanulienka
6. okt 2023

Neskúšala si len jeden spanok?

hennyinnsbruck
6. okt 2023

Nieco proti bolesti dostava? Lebo aj trochu zapalene ucho moze boliet, (hlavne vecer) ale aj zuby

lilizzachy
6. okt 2023

@katches69 a je dosť unavená? Mne mala vystrája doteraz pri zaspávanie ak nie je dostatočne unavená, nechce ešte spat

katches69
autor
6. okt 2023

@jjanulienka skusala a tak isto

katches69
autor
6. okt 2023

@hennyinnsbruck kvapky mame

katches69
autor
6. okt 2023

@lilizzachy je od 14stej hore, davala som ju aj skorej spat ale vobec nič, hysaky, vyberiem dam na postel a nič po placi ani naznak, len vystraja ale spanok nic

roja01
6. okt 2023

Ked sa dostane zapaleny bubienok v usku do tepla, zacne usko velmi boliet. Mozno uz ma tuto skusenost a preto ma hysak, ked chces babatko ulozit k spanku. Zazila som to u mojho dietata. Bolo by dobre, keby dr zistila zapalove hodnoty z krve. Moj na to iste bral atb a vobec sa to nelepsilo. V nemocnici mu potom nasadili silne a tie zabrali. Trpel na to asi do 3 rokov. Pritom mu nikdy usko nehnisalo, ani nebol ziadny vytok z neho.
Podla mna by malo dostat kvapky do usi a mal by sa spravit ten rozbor krve.

hennyinnsbruck
6. okt 2023

@roja01 moja mala raz len zapal nastastie- detsky ze to je este ok telo si poradi. No neporadilo o 2 dni sme boli na klinike chuda take place vecer .len vecer ked lahla.dali antibiotika a za par dni bola fit. To je mega bolest😒😒😒
@katches69

isis234
6. okt 2023

Neskúšala si ju uspať tak, že by si ju mala na rukách? Hlavu opretú o plece? Možno tá bolesť uška je väčšia keď leží.. ako i písali vyššie kočenky, skús u lekárky atb. Nech netrpí bolesťou, to unavuje

roja01
6. okt 2023

@isis234 ano, ked to moj mal, tak spal v polosede o mna oprety.

isis234
6. okt 2023

@roja01 synovec nevedel zaspať, hoc nebol chorý, tak som ho uspávala,, chodila po chodbe a chrbátik som mu hladkala.

isis234
6. okt 2023

Keď bolí ucho, v leže sú závrate- točí sa hlava.. možno i preto silno plače

katches69
autor
7. okt 2023

@hennyinnsbruck no pekne, budem trvat asi na tom rozbore krvi alebo čo lebo uz tie usi ma 2x zapalene

zuzkaa1991
7. okt 2023

@katches69 ak dobre chapem zaspavq v kočíku??co tak dat mlieko poprípade ak.kojite lahnut nq postel pritme spraviť dat nejaku hracku a vysvetľovať ze musi lezat ze.ideme spinkat?..akoze moja cirkusovala vzdy aj kvoli zubkam ked mala 9 10m sme viac menej fungovali na fenistile alebo aj nurofen som davala ked veelmi plakala ale to sme vedeli ze zubky...ale zaspavala na mne pozerala tv bez zvuku a pila mlieko ale uplne ticho do14m zaspavala na rukach alebo som si sadla oprela sa o mna neskôr si lahla aj na postel....najprv sa musite vy ukludnit je to tazke chapem ;) moja ma 5.5r a stale zvykne mam.2 ci koľkokrát do týždňa cirkus ;) a nic nezabera

katches69
autor
7. okt 2023

@zuzkaa1991 ano zaspava v kociku, mlieko vecer nepije, nekojim. Vysvetlujem, snazim sa, ale fakt je to tazke

zuzkaa1991
7. okt 2023

@katches69 ja to chápem zazivala som...a ako radili posunit spanok cez obed zrusit druhy spanok mozno este nie je unavený.....ja si spatne ked tak uvedomujem bud je dieta velmi unavene preto taky cirkus alebo este nie je unavene ja som sa drzala strikne rezimu takze sme chodili podla hodiniek spat 😇ale zas som prisla neskor ze na nasej doteraz nevidno kedy je unavena 🙈

katches69
autor
7. okt 2023

@zuzkaa1991 my mame tiez rezim, a vzdy ideme podla neho. Nic sa nemenilo, a posledne dni to je katastrofa ako keby ju vymenili doslova

zuzkaa1991
7. okt 2023

@katches69 zuby uška alebo zrusit spanok tiez v cca 10m 11m sme zrušili druhy spanok a mala len jeden okolo pol 12 ci jak uz nepamätám....a nechat dlhsie hor3?nemusi byt unavene dieta

katches69
autor
8. okt 2023

@zuzkaa1991 skusali sme aj jeden, tak isto