Ako odnaučiť od cmúľania spodnej pery?

diabliq6666
20. aug 2011

poradite mi maminy ako odnaucit moju stvormesacnu dcerku cmulat a kusat si spodnu peru???uz ma na nej modrinku...ked jej dam hryzatko,bavi ju cca 5 minut,potom odhodi a zas si cmula peru☹

akika722
20. aug 2011

možno ma potrebu niečo sať 😒 cumel nepomôže? 😒

diabliq6666
autor
20. aug 2011

@akika722 cumel mi vypluva☹

akika722
20. aug 2011

@diabliq6666 😒 a neskušala si jej dať ten najobyčajnejši z drogerky?nam to pomohlo,zase hluposť naučiť na culem,ale 😒

diabliq6666
autor
20. aug 2011

@akika722 jediny,ktory chce je mam cumel...ale aj ten pocmula chvilu a vypluva mi ho...cumel chce v podstate len pri zaspavani...inak nechce

lucikan
20. aug 2011

@diabliq6666 hmmm a preco oducat? kazde babo nieco ma, co si na svojom tele objavilo a bavi ho to, nas tiez furt spodna pera v pusinke, ale nenapadlo mi nikdy, ze by som ho to nebodaj oducala (ani si neviem predstavit ako, dieta nie je cvicena opica, aby za odmenu robilo to, co si my dospelaci zmyslime). To ze si teraz spravila modrinku, no co narobis, tak ma modrinku. Prosto celkovo by som to nevidela ako problem. 🙂

diabliq6666
autor
20. aug 2011

@lucikan mne newa,ze si tu peru cmula...ja som to vraj ako dieta robila tiez🙂..skor sa bojim toho,aby ju to nezacalo boliet a neprestala mi papat..zacina to pomaly vyzerat ako podliatina cez celu spodnu peru☹a kedze ocakavam kontrolu zo socialky kvoli sudu,nechcem,aby to vyzeralo,ze ja malej ublizujem☹

lucikan
20. aug 2011

@diabliq6666 no to hej, viem si predstavit, ze to puta pozornost a kazdy sa mozno aj bude vypytovat, co to tam ma. Tak len s usmevom vysvetlit, ze babatko si rado cucka peru (napr. nieco ako "urobila si cumlik z vlastnej pusinky") a aj tetam zo socialky, ak budu vyzvedat. To ale nezavidim a uvedomujem si, ze to nie je sranda 😢

diabliq6666
autor
20. aug 2011

@lucikan sak doteraz som si robila srandu,ze ma aspon nieco po mne,ked uz vyzorom sa podala na svojho k.....a otca🙂dufam,ze kym dojdu zo socialky,prestane ju to bavit