Ako naučiť na fľašu?

veronsk
2. júl 2012

ahojte,
baby ja som uz uplne zufala... v tomto pocasi sa mala absolutne nechce kojit a ja som to uz vzdala... kebyze mam kojit na poziadanie tak kojim 2x denne co mi nepride normalne.... ale neviem ako malu naucit na flasu lebo nechce z nej jest... co je pochopitelne... ale ako na to prosim?? mlieko si este odstriekam plus mam dost zamrazeneho takze nam to este nejake dva mesiace vydrzi a to bude mat ema uz pol roka.... lebo ja som z nervami uplne v ri*i vazne.... nervozna je emka a ani jedna z nas uz nema z kojenia ziadne potesenie.... dakujem za vsetky rady....

katy1979
2. júl 2012

lyzicku si skusala popr. striekacku?

danka483
2. júl 2012

my sme na tom tak isto papať nechce v tomto teple tak mu dávam aspoň vodičku po lyžičkách, zasa si myslím ak by bol hladný tak papá tak aspoň tú vodičku fľašku tiež nechce

zigzag
2. júl 2012

a neskusala si lyzickou davat ?, alebo ked uz chces prestat dojcit , my sme davali avent flasu a nebol niaky problem,, malemu chutilo viac ako z prsnika,,, mozno mas nespravny cumel na flasi,,,, bud jej tecie prilis vela, alebo prilis malo mliecka, preto nechce.... skus vymenit cumel a uvidis... a ked podavas flasu,tak si ju privin ako ked dojcis, aby citila teba, drzim palce

hori
2. júl 2012

ojoj... akoze takmer vobec nechce jest ani pit, spravne som pochopila? no ked to nejde ani kojenim, ani cez flasu, tak zostava este lyzicka - zlozite, ale mozno pomoze... mala ma styri mesiace, neskusite nejaku zeleninku alebo ovocie? ved musi cosi jest... co sa tyka flasky, tak len skusat, skusat, skusat, inak neviem...