Ako naučiť 13. mesačné dieťa piť z pohárika?

michaela62
21. máj 2015

Ahojte, moja malá odmieta piť z akéhokoľvek pohárika, už som vyskúšala veľa ale stále ich odmieta,nechce ich ani vidieť, stále len fľašu, ďakujem za odpovede.

pribinak
21. máj 2015

Este je malicka, nechaj ju, mozno cez leto ked bude viac teplo sa chyti. Moj krpec dlho pil len z lucka flasky s tym sosacikom

jasminet
21. máj 2015

ved je mala, nemusi to vediet. ak chce flasu daj jej flasu, postupne skuste sosacikove pohare alebo slamku, nech do nej fuka. moji zo zaciatku vsetko ohryzli, nepili, potrebovali kopec casu kym pochopili co sa od nich chce 😉

michaela62
autor
21. máj 2015

@pribinak Keď ona mi nechce ani druhú fľašku, proste len tú svoju a len z nej pije čaj a pohárik nechce ani vidieť, už dlhšie skúšam a nič, iba sa mi kopia 🙂

pribinak
21. máj 2015

Ale ved ju nechaj, pockaj za par mesiacov pojdete spolu do obchodu a uvidis ako sa jej budu pacit vseliakove tie jupikove a kubikove flasticky
Zbrndu vykotis a das jej vodu ci cajik, alebo v dm-ke maju kopec vseliakych poharikov, uvidis sama si vyberie

Okrem toho, ona zacne viac a viac vnimat a ked uvidi nieco pekne na ihrisku, nejaku flasku tak uvidis, ze ju bude chciet

katrinka8
21. máj 2015

No veď a normálny klasický pohár si neskúšala? Naši okolo roka už s pomocou vedeli piť z normálneho pohára,bez sosákov atď. Tiež sme mali nakúpené, dcérka aj pila občas z NUKu, synček nechcel 😉
Na vonka nosíme takúto fľašu: http://www.zdrava-flasa.sk/stranky/sortiment.html (tie 0,5 l)

tova
21. máj 2015

este moze s false je mala , ale ak chces tak zacni s malym stamperlikom plastickym (hrubsim co ide aj do mycky riadu nie lacnym aby prekusla) ked sa vyleje neni toho vela, lahko chyti do jednej ruky , vela deti po kojeneckej flasi pije najprv zo slamky az potom pohar 2 +r

moni244
21. máj 2015

@michaela62 moja nechcela ani flasu, ani hrnceky zo sosakom, jedine cez slamku