Ako mám naučit dcéru smrkať?

brinkley
10. okt 2011

Ma 3 roky a je druhy krat v zivote chora,ma sople,ale nevie ich vysmrkat,nemali sme sa to kedy naucit a teraz je to pre nu neprirodzene fukat do nosa,sat s vysavacom nechce ani za svet,kvapkat do nosa si ako tak da ale potrebuje ten sopel dat von a nevie to,ako ju to mam naucit?Uz skusame vsetko ale nedari sa.

sisaha
10. okt 2011

@brinkley to zaujima aj mna, lebo aj ked jej ukazem ako sa fuka nosom, tak ona opacne, natahuje do seba..

titkovamiriam
10. okt 2011

sprav si z papiera male gulicky a daj ich na stol a skus ju ,,naucit,, do nich fuknut nosom.Ukaz ako to ide tebe a uvidis ze to zopakuje a bude smrkat raz dva 🙂

janinah
10. okt 2011

urob guličku z vaty a daj ju na stôl,upchať prštekom jednu nos.dierku a druhou "namieriť" na guličku a fúkaním ju posúvať

titkovamiriam
10. okt 2011

vidim ze gulicky funguju 🙂 🙂 🙂 🙂

brinkley
autor
10. okt 2011

no ideme to skusit,dakujem zatial,uvidime🙂

brinkley
autor
10. okt 2011

Absolutne nic,vobec nevie fuknut do nosa,ukazovala som jej to,vysvetlovala som jej to,ale vobec nic.

titkovamiriam
10. okt 2011

treba skusat a skusat raz na to pride,a ked tak jej skus chytit usta 😉

danielik79
10. okt 2011

no u nás sme učili fúkať ježka ako funí a u dcery to nezabralo tak sme sa naučili v kúpeloch ked jéj preplachovali noštek sloníkom ....trochu síce drastické ale účinne ....ba dokonca aj teraz si v pohode dá prepláchnuť a pri tých preplachoch sa naučila vysmrkať behom 1dňa

zuzu31
14. okt 2013

moja mala ked nevedela smrkat, tak sme sa steklili a sopliky isli so smiechom vonku 🙂 a ta starsia ked mala asi tri roky vedela uz smrkat, ale strasne slabucko ... tak som ju naucila nie do vreckovky, ale nad umyvadlom silno fukat a to jej islo ... sopluše len tak vyskocili a strasne sa na tom smiala 🙂

zuzi0110
14. okt 2013

Nech skúša sfúknuť sviečku nosom. Radili to na Spektre tuším. Len pozor aby sa nepopálila 😕 inak ani moja nechcela dat odsávať ale potom som si začala akoze ja a dala som jej nech si sama a potom sme sedeli a pohadzovali si odsavacku a mali sme strasnu srandu 😀

elvira12
26. okt 2013

No maly sa mi naucil jednoducho a pomerne rychlo smrkat do vreckovky.
Vravela som mu, ze sa ma nadychnut, zavriet usta a vydychnut nosom. Ja som zobrala papierovy kapesnik, zapchala jednu nosnu dierku a maly smrkal. A takto sa naucil smrkat. Este nemal ani 3 roky,

somjankad
3. dec 2013

s dcerou som nemala s tym nikdy problem,ale u syna ano-ked to bol neustaly problem a zverila som sa pani doktorke poslala nas na krcne a tam nam pani doktorka oznamila,ze misko ma zvacsene nosne mandle a fukanie je pre neho bolestive,takze slo o to ,ze nie nevedel,ale bal sa...

leilat
28. feb 2014
mylove321
17. mar 2014

skus jej podrzat hlavu a kricat na nu a pod hrozbou nasilia si uvedomi ze nie ty ale ona je na spagate. u mna to fungovalo, otec tyran bol v tomto aspon ucinny. co som pocuvala ostatnych rodicov, vzdy sme boli bezproblemove deti, lebo sme vedeli ze sa neoplati natahovat rodicov...za to ostane deti furt s kazdou volovinou vymyslali. ja ked som si predstavila ze by som to mala robit, tak uz by som tisickrat bola vyrazena z domu. ked proste citam temy ako je tato, tak mi dviha adrenalin, ze kde je spravdlivost...jeden rodic sa posere z kazdeho hovna svojho decka a druhy sa k svojmu decku sprava tak ze sa z neho to decko posere.

patkaza
24. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

skúste rôzne hry že kto dokáže fukať papierovú guličku noštekom najdalej alebo sa zahrajte na zvieratko na slona na jezka atd. http://akoapreco.com/ako-naucit-dieta-smrkat/

cecilka123456
24. okt 2015

Ja neviem baby, moja malá ma o dva dni 20 mesiacov a fúka o život. Sama sa naučila, napodobňovali sme ježka a teraz len pýta servítku a fúka .-)