Ako dlho bývate vonku s dvojmesačným bábätkom?

silvia0111
4. mar 2011

Ako dlho byvate vonku s vasimi babatkami?

akdarka
4. mar 2011

moj mal v oktobri 2 mes a bol vonku kym spal,aj 2-3hod.von som ho davala ked bolo do -7stupnov.

cubana
4. mar 2011

my sme tiez tak vydrzali do 2 hodin, kedze v decembri boli aj poriadne zimy tak sme vydrzali max.2 a chodime von do -5 stupnov

mirkita
4. mar 2011

moj ma akurat 2 mesiace a sme vzdy minimalne 1,5 a max. 3 hodinky - podla toho ako dlho vydrzi nepapat, ale v kociku mi krasne spi a tie 3 hodinky su skoro pravidlo...ak nejdeme von, tak spi na balkone v kociku ... obleceny je fajn, zatial pouzivame overal aj fusak, ale ako sa postupne otepluje, vypustim overal a potom aj fusak 🙂

cicimon
4. mar 2011

tak ja chodim von min na 2 hod, bez ohladu na pocasie.. zatial sme neboli von len ked bola mala chora, asi 3 dni..

anjelicek26
4. mar 2011

My sme mali 2 mesiace v auguste, v lete, rozcapeny v kociku spal v zahrade cele hodiny, vlastne sme boli stale vonku odkedy sa narodil... teraz ked je hnusne vodime Sasku do a zo skoly, vybehneme na nakup, nebyvame dhlo vonku... uz aby bola jar 🙄

ela2710
4. mar 2011

moj maly mal dva mesiace v decembri, chodili sme von na pol hodinku, ked nebola zima aj na hodinku, teraz je uz teplejsie tak sme vonku hodinku a pol

janica81
4. mar 2011

ahoj...ja som chodila s malou kym spinkala, niekedy aj 3-4h, pokial sa nezobudila.....aj v -10 sme boli a je zdrava ako repa....🙂

sakura77
4. mar 2011

aj nasa spavala aj 3 hodky vonku na terase ,ked bolo do -5,ked este zimsie,vtedy som ju nedavala,alebo fakt len tak na polhodku..

edie63
4. mar 2011

Aj my sme boli vonku vzdy tak dlho, ako sa len dalo, aj viackrat denne, aj v zime, kedze dcera spala dobre iba vonku v kociku.

hori
4. mar 2011

ked mrzne, tak len na pol hodku

ela007
4. mar 2011

veelmi vela, ked bolo pekne, tak spala dve az dve a pol hodky doobedu a to iste poobede, radost sa prechadzat...teraz v zime spinka vacsinou v kociku na balkone tak hodinu a pol doobedu a hodinu a pol poobede...treba budovat imunitu za kazdeho pocasia 🙂 klop klop, zatial este nebola chora...

salma22
4. mar 2011

my sme boli aj 4hodky lebo spala len vonku, ked sa zobudkala tak sme utekali domov 😀

lucia.kl
4. mar 2011

my sme bývali vonku od pol deviatej do tretej - našťastie bolo teplo a baby mi celý čas spali a budili sa len na krmenie - boli na UM inak doma v kuse plakali...

azarijka
4. mar 2011

podla pocasia 😉 ked je chladno tak sme boli 0,5-1hod, a ked svietilo slniecko aj 3-4hod .... a ked sme neboli vonku tak aspon na balkone... a vonku sme chodili aj ked bolo -10 (ale svietilo slnko)... cim viac vonku tym lepsie, aspon dycha cerstvy vzduch a nie suchy prekureny 😉

79zuzana
4. mar 2011

asi 3 - 4 krat denne na hodinku 🙂 .... ked je mrazik tak len na 10 - 15 minut 🙂

krtica11
5. mar 2011

každy den pokial nie su vysoke mrazy na 2 hod mi tak chodime od narodenia a ked boli mrazy tak na 1 hod

raichel
5. mar 2011

ja mam oktobrovu dcerku,zo zaciatku sme vydrzali len pol hodinky v kociari,po dvoch mesiacov sme pravidelne od 12:00 do 15:00 chodili na prechadzku,v kazdom pocasi,(vo fujavici,v poriadnych mrazoch),najlepsie moja dcerka spala len ked kociar bol v pohybe,nie na jednom mieste.Teraz cakame augustove babo a uvidime u nas ake budu prechadzky........ 😀 Prajem prijemne prechadzky.....