9,5 m dieťa a hnev

tuppe
30. júl 2014

Ahojte milé maminky, poslední dni pozorujem na dcérke, že ak jej niečo zoberiem z rúk, čo jej fakt do rúk nepatrí a ona to náhodou schmatne, tak dostane taký hnev - nohy vystrie ako struny, dokonca aj ruky vystrie, dá akokeby do pästičiek a aj tvár tak zmračí a nahodí zabijacky pohľad pomaly :D Robia /robili to i vaše deti ?? Zdá sa mi to akosi skoro na takého "vystrájanie" .... nerada by som bola, keby sa mi raz začala hádzať o zem, keď nedostane niečo, čo chce ... :(

anula106
30. júl 2014

@tuppe neboj aj md moj to robi...chce spoznavat vsetko dookola a ked mu to nieje dovolene,tak tiez tak napne alebo rozplace. Myslim ze je to ok 😉

serpentino
30. júl 2014

@tuppe Neboj...bude aj horsie obdobie 😀 😀

sosanna88
30. júl 2014

@tuppe ako pise serpentino..bude aj horsie..🙂
moja zacala s hnevom,vzdorom tiez velmi skoro...a pokracuje dodnes. hodi sa o zem,vrieska,bucha si do hlavy ,samu seba vyfacka,buchne kam trafi a toho kto je po ruke atd atd..proste chce aby bolo po jej..a nie je to vychovou, je to proste obdobie..niekedy ma hysak jeden za cely den,inokedy aj 10..
kym bola mala ako tvoja, tak som to riesila odputanim pozornosti, aha tam je havo a rychlo hava hladat ci vonku,ci z okna, to zabralo vzdy alebo nieco ine som jej dala..podobne ale take co moze.
dnes si stoji tvrdohlavo za svojim,neexistuje ziadna nahrada a zabera jedine ignorace...odidem od nej a poviem kludne sa vyrev, alebo poviem nemozes a hotovo preto a preto...a hysak trva max.2minuty...potom sa pride potulit a je dobre..nehucim na nu,nebijem...musi sa skratka vyzurit...
tiez ked mam nervy,musim to dostat zo seba...🙂