7 mesačná dcéra nechce byť v kočíku a ani v nosiči

janap358
15. jún 2017

Caute baby. Mam 7 mesacnu dcérku a vôbec nechce byt v kočíku. Ideme s ňou na prechadzku, do obchodu tak chvíľku vydrží a potom mrnci,chce sa otočiť na brucho. Davam ju uz do športového a už ju davam skoro sedieť,lebo už sa sama doma furt posadi. Skúšala som aj nosič a ani tam už nechce byť. Ma niektore s tymto skúsenosť? Vďaka

mimla
15. jún 2017

Nosič máš aký? Možno nie je správne nastavený. Možno chce byť na chrbte, možno na boku. Možno je mu nosič malý. Mala som rovnaký problém s kočíkom. Kúpila som aj kočík, ktorý ide až do ľahu, aby si mohol ľahnúť na brucho, ale nepomohlo to. Kočík vzal na milosť až ako 9 mesačný. Nosič zabral. Ale on je na nosič naučený od narodenia. V tomto veku bol nosený zásadne na chrbte.

marty_4
15. jún 2017

niektore deti proste v kociku byt nechcu ale pri tom nosici by som sa tiez asi zamerala na to ci sa jej tam pohodlne sedi a ci je dobre nadstaveny. mozno keby si poskusala viacero "poloh" a možno sa jej v niektorej zapaci 🙂

janickacrazy
16. jún 2017

@janap358 Moj tiež v tom veku nechcel byť ani v kočíku ani v nosiči. Nakoniec som zistila, že mu vyhovuje byť v autosedačke pripojenej na konštrukcii kočíka, mal z nej lepší výhľad ako z kočíka. Asi 2mesiace som ho tak vozila a potom sa mu zapáčilo aj v kočíku.