7,5 mesačná dcérka nechce jesť a je uplakaná

galaxy
30. apr 2014

Baby poradte mi ohladom spravania sa mojej dcerky. Trva to uz tyzden -cele sa to akosi stupnovalo. Zacala byvat najprv dost mrzuta, nic ju nebavilo doma. Myslela som, ze pojdu zubky, lebo prestavala chciet aj normalnu stravu. Doteraz sa nam stava ze ak ju polozim na zem medzi hracky kdekolvek na prizemi place. Musim byt neustale pri nej. Ale akonahle vyjdeme hore do spalne, dam na postel medzi hracky, je v pohode. Zahraje sa. Ked sme na navsteve tiez ju musim mat na rukach a hrat sa s nou. Ked ideme von do kocika opat je v pohode, tak som si myslela, ze sa v nutri nudi. Ale je mi divna ta spalna. A dalej co k tomu pribudlo. Odmieta akekolvek jedlo okrem mojho mliecka-dojcim. Dnes 2lyzicky a koniec, len mliecko. Co sa jej moze diat? Mam s jedlom dat pauzu a len dojcit? Nestreli ste sa s tym uz?

saska.t
30. apr 2014

je to normalne obdobie pri prerezavani zubkov a preto je zavisla na tvojej pritomnosti a dojceni,je to len faza,ktora prejde a opät sa objavi,takze si nemusis robit strosti a len vydrzat,presli sme tym vsetky 😉

dush
30. apr 2014

Dojčene deti si vyžadujú blízkosť mamky viac.Jej správanie je úplne normálne.Aj to,že menej je,treba trpezlivosť.Moja dojčená dcérka ako 7mes.,ešte len začínala ochutnávať príkrmy.Doteraz 21mes.zje len trošku na obed,ovocie na olovrant a večera kaša len sem tam.Veľmi málo...