4 mesačné bábo a balenie do perinky

bjbanika
5. jún 2012

Ahojte baby... chcela by som sa opytat ci mi niekto nevie poradit ci mam 4. mesacneho chlapca zabalit do perinky pri krste alebo nie ci to nebude blbe??? pocula som ze babätka sa zvyknu balit do 6. mesiaca do perinky... Dakujem za odpoved...

nitrankanr
5. jún 2012

to je tvoja vec 😉

blanch12
5. jún 2012

@bjbanika ja som mala v perinke..a zas by som dala..🙂

sympa1
5. jún 2012

@bjbanika ja som krstila obe dcerky v 2 mesiacoch, prvu som mala v perinke lebo bola zima vtedy..ale mladsiu som mala normlane na rukach...aj ostatne deti bolo len na rukach.., pokial to neboli cisty novorodenci...nikomu to nevadilo

benne
5. jún 2012

@bjbanika ved ak ti tam ešte vojde 😅 a chceš.. Môj bol krstený ako 2-mesačný, do perinky pri najlepšej vôli nevošiel, nebol v kostole v perinke, ale pre potešenie prababky v štrikovanom modrom svetríku, modrých dupačkách a modrobielej čiapočke s capačkami 😵

zuzanockamt
5. jún 2012

@bjbanika urob ako myslis 🙂 ... ak chces perinku a zmesti sa ti tam, tak daj, mne by sa uz v 4 mesiacoch nezmestil a ani by tam nevydrzal, ale ja som nekrstila 🙂 ... a ak nechces perinku, tak nedaj

annalena
5. jún 2012

@bjbanika pokial je na perinku zvyknuty a vydzi v nej, tak to je na tebe, ako sa rozhodnes. 🙂 my sme perinku nepouzivali vobec, krstili sme malu v 4 mesiacoch a mala saticky - a chcela sa na vsetko pozerat, cize poloha "lezmo" by aj tak nehrozila 😉

dudu
5. jún 2012

@bjbanika
nemusi byt v perinke..... to je uuuuuplne na tebe, ja som malu mala v bielych sateckach, ted alebo bolo teplo 😉 😉

katren
5. jún 2012

@bjbanika my sme mali iba Dominiku, bolo to v decembri a mala 3 tyzdne a Miska nie, mal mesiac a v auguste 😅 😀 😀

lamina
5. jún 2012

je to na Tebe.moj bude mat 4 mesiace o par dni, krsteny bol ako 6 tyzdnovy (narodil sa ako 2kilove babo, na krste nemal ani 3kg)a mali sme ho v zavinovacke.do perinky sme ho davali iba vo februari a marci kvoli zime, od konca 2 mesiaca jemna zavinovacka alebo hrubsia pevnejsia deka.co sa knaza tyka - my sme mali krst trocha netradicny - ziadne kostolne formalne veci, ale na fare na bielu sobotu, nebolo to o farbe oblecenia (mal tmavomodry komplet) ani o materialy perinky, ale o Bohu.. 😉

klincek
5. jún 2012

@bjbanika to je na tebe, ak sa tam zmesti a chces perinku, tak ho do nej kludne daj. moje baby boli v zimnych overaloch, v kostole bola zima, tak som ziadne parady neriesila..

moniciak
5. jún 2012

Moja bola v perinke do styroch mesiacov a nemenila by som a zavisi to od toho ake velke dietatko mas ale ked je malinky kludne ho daj aspon mu pri tej krasnej sviatosti nebude zima 🙂

bjbanika
autor
5. jún 2012

ďakujem baby :D

dudu
5. jún 2012

@bjbanika
som si objednavala na pozicanie u tejto babenky

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=24590

lamina
5. jún 2012

@katren fuuuha ty si aky rychlik v tych linkoch 😉

katren
5. jún 2012

@lamina 😀 deti spia uz hodinu 😀 😀 😀

lamina
5. jún 2012

@katren 😀 no ja len ze klobuk dolu ze sa ti chce prehrabavat🙂mne by sa nechcelo 😀

katren
5. jún 2012

@lamina su to ani nie 2 minutky, staci pouzit vyhladavac 😉 😀 😀

31majka12
5. jún 2012

@bjbanika Nas mal 3 mesiace ked sme ho dali pokrstit,a do perinky sa nezmestil.
Mal na sebe taky biely overal..a pod nim normalne krasne oblecko....

kvetinka211
5. jún 2012

@bjbanika daj mu normalne oblecko, vyber z tych krajsich co mas a prisposob to momentalnemu pocasiu ci tomu ktory kus oblecenia od ktorej babicky dostal (najlepsie kombinaciu od oboch babiciek 🙂 Symbolicky vyznam ma vysivana kosielka, ktora sa vsak len priklada, neoblieka. Perinka nie je vobec potrebna a v 4 mesiacoch si to ani neviem velmi predstavit, nas mal tiez 4 mesiace a v perinke by asi robil riadny krik 🙂

xenicka13
6. jún 2012

podla pocasia